Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet jobb kinézetűvé...

Hogyan lehet jobb kinézetűvé tenni egy autót?

Figyelt kérdés

Részletesen:


Millió dolgot, kiegészítőt lehet kapni mindenütt, és ugye határ a csillagos ég az anyagiak tekintetében.


Nem akarok semmi béna-csúnya matrica hegyeket, vagy ciki kiegészítőket, csak egy kicsit szebb, "menőbb" kinézete legyen.


Öntapadós matricákból szerintem kb. minden színből lehet kapni, szinte bármilyen formát ki tudok vágni, csak nincs semmi ötletem, és tényleg nem akarom, hogy erőltetett és béna legyen.


Nem tudom, hogy mennyire érthetően írtam le a "problémám", de aki otthon van az ilyen témában az érteni fogja.


Ilyen autóról van szó (szín és minden más tekintetben), csak már nem tudok ilyenkor normális képet készíteni.


[link]


[link]


2017. febr. 9. 20:55
 1/8 Tomcatters ***** válasza:

A szepseg egy relativ fogalom ,lehet,hogy ami masnak szep, neked nem fog tetszeni ,es ez forditva is igaz :D

Pl nalunk Hondas csoportba a fiatalabbak odavannak a huuuu ultessuk porig,rakjunk olyan kipufogot ala amibe egy bulldog feje jojozva belefer............ Pfuuuuu szerintem szornyu :D

2017. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Röviden: sehogy! Már nem bántásból mondom, de ha ilyen autóval rendelkezel, akkor fogadd el úgy ahogy van. Ez nem kimondottan az fajta aminek jól áll a túlzott esztétikai tuning. Sok ember azt hiszi hogy egy kis dizájnal majd tetszetősebbé teszi az autóját, holott inkább csak nevetségessé válik. Én egyébként is ellene vagyok mindenféle sufnituningnak, matricázásnak stb.. Ha látványosabb változást szeretnél akkor vegyél rá menőbb felniket, sportosabb lökhárítót, fóliázd be az üvegeket stb.. De szerintem felesleges pénzkidobás. Matricázással pedig semmilyen változást nem fogsz elérni.
2017. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz bohóc autót, szerintem egy járható út van: Ültesd le és tegyél alá valami korabeli, de nagyobb alu felnit. Például: [link]
2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből csodát nem lehet művelni. Kis ültetés, szép 16-17" körüli felni, új fényezés, a lökhárítókat is lefújva valami mutatós színre. Ez az, ami szerintem szépítene rajta, de az autó formája akkor is szerencsétlen marad, és többet költenél rá, mint amit ér. A matricákkal csak nevetség tárgya lennél. Szerintem spórolgass egy olyan autóra, ami gyárilag olyan, mint szeretnéd.
2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak ezt tudom mondani,egy ilyen autóra vegyél egy jobb alufelnit és a hátsó ablakok sötétítése pluszba. Szerintem ennyi...
2017. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 9. 21:34
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt nem erőltetném, olyan mint egy teknő 4 kerékkel. Nem bántásból, de tényleg semmi formája nincsen.


Add el és vegyél olyat amin meg lehet csinálni.


Csak egy jótanács: Egy csomó autónak van normális kinézetű, gyári sport toldata, lököse. Azoknak van formája, de hiába veszel valami trutyit és rá az üvegszálas hulladékokat, azzal még vicc marad az autó.

2017. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne akard hogy röhejes legyen az autód.

Egy jó alufelni meg az üvegek sötétítése simán elég.

2017. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!