Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen volt az első autója?

Kinek milyen volt az első autója?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem,hogy kb milyen kategóriában érdemes válogatni.

2017. febr. 10. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Első és jelenlegi autóm egy Opel Vectra B 1.8 (2 éve vezetem). Szeretem, nagyon megbízható autó.

19/f

2017. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Clio II és jelenleg is ez van.

Fél milliós kategória és első autónak tökéletes.

2017. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Skoda 120L már elég rég volt. :)
2017. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
VAZ 2101, még "Zsiguli" felirattal 1974-ből. Annyira bejött, hogy egy pár hónappal idősebbre cseréltem le. :-)
2017. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

Egy 99-es, 316i-os BMW

2010-óta van nálam, tökéletesen működik azóta is. Csak a kötelező dolgokat cseréltem. :)

2017. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Maruti 2 évig volt meg, nagyon sokat kellett rá költeni. Aztán lecseréltük egy swiftre. 4 éve használom, gyakorlatilag nem kellett rá költeni.
2017. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mraz Ariston Simon válasza:

Ez olyan jó, hogy írja le már mindenki, milyen autója volt.


Te kedves kérdező viszont nem írtál le semmit. Mire szeretnéd használni (Munkába járás, hétvégi autó, csak a jogsihoz kéne verda is, pakolnál bele, kell a puttony, család van már)? Mennyit szánnál rá? És még bonyolíthatnánk.


Felületes kérdésre látod csak felületes választ tudnak adni a kommentelők, ezzel ugyan nem mész semmire.


VAZ 2105 (Látod számodra ez semmit sem mond, illetve ér.)

2017. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első és jelenlegi: Fiat Punto 1.2 16V HLX (2000)


Sajnos 1 hét alatt kellett autót vennem munka miatt, így sikerült belenyúlni egy olyanba, ami csak össze volt tákolva (motorgenerálnál derült ki, hogy minden szelep el volt görbülve, az 1-es hengerben pedig be volt ütve a dugattyú teteje, ezért evett meg 4 liter olajat 1 hónap alatt).

Alvázán pedig karosszéria glettel voltak bejavítva a lyukak, és le voltak festve kis olcsó festékkel, amit az alvázmosás egyből vitt, szóval újra kellett építeni az alvázát, nem csak a küszöböket cserélni.


Eladásnál semmi baja nem volt, viszont mikor ezek kiderültek, felhívtam az eladót, és már mikor felvette, diktálta is az ügyvédje telefonszámát, mert hogy lőtte mindent leegyeztetett vele, hogy mit kell írjon az adásvételire ahhoz, hogy védve legyen a visszavételtől. :(


Viszont ennek ellenére nagyon szeretem, mert pörgős kis gép, és a fogyasztása az én sportos lábammal is 7,8-ban megáll városban, télen. Nyáron klímával sem megy 9 fölé soha. (Otthon 1.3-as szuzi az én lábammal megette a 11 litert városban télen.) Igaz, mióta helyre lett pofozva a motor, kényeztetem, OMV MaxxMotion 95 vagy 100 - mikor mi - és minden tankolásnál kék SPURI. :)

2017. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan. De egy Mercedes A140-et szeretnék, mert olyanon tanultam vezetni és nagyon kényelmes, jól kezelhető volt.
2017. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lada Samara. 1989-es! Tavaly tavasszal vittük a temetőbe. Második gazdi voltam. Rokontól vettük át, nagyon jól megkímélt állapotban. 9 évig vezettem. Imádtam. Ha lenne, szívem szerint csak Lada Samarám lenne, de 2013-ban leállították a gyártást. Hozzánk pedig már nem jön, a behozatal drága. Alkatrészt úgy szintén. Ami itthon van, azt pedig csak a bontóból lehet szerezni, ha még lehet egyáltalán. Sajnos pár év és már nem lehet látni ilyet Mo.gon :((
2017. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!