Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen volt az első autója?

Kinek milyen volt az első autója?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem,hogy kb milyen kategóriában érdemes válogatni.

2017. febr. 10. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves hetedik elmondom akkor végülis mire kellene:Na szóval amire használnám az országúti menet(jobb minőségű utakon),nem pakolnék bele,de nem szeretek nyomorogni,a kombi nem tetszik inkább sedan kellene,család még nincs(vagyishogy gyerek),de szerintem a közeljövőben van rá esély(minimum öt max tíz év múlva),a minimum nekem ami kellene felszereltségben:négy elektromos ablak,két légzsák,(de inkább több),klíma,szervó,fordulatszám mérő,jó lenne ülésfűtés is,de ez már csak ráadás.Motorba nekem mindegy,hogy dízel vagy benzines,csak az a lényeg,hogy menjen,ne hagyjon ott az útszélén,és még sokáig használható legyen biztonságosan.
2017. febr. 10. 22:09
 12/19 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift.

Régen volt, újonnan vettem segített a mindennapokban és dolgoztam vele.

2017. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az első egy százas skoda volt, még 81-ben, de a wartburg kivételével az összes szoci autó megfordult a tulajdonomban. :) Régi szép idők, mikor a benzinnek még kellemes volt a szaga.
2017. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na ezaz. Kinek, milyen.
2017. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy 1990-es A Corsa. 2 évig használtam, utána nekiadtam Öcsémnek, Ő a mai napig használja.
2017. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nekünk az első autónk Skoda Fabia Sedan volt, benzines, szinte semmi gond nem volt vele. Újonnan vettük 2003-ban, de sajna már fogalmam sincs mennyiért.

Utána lett a mostani gépünk, egy Skoda Octavia Kombi, szintén benzines. Használtan vettük (3 évesen) kb. 2 milliáért, most lett 11 éves a kocsi. Még mindig majdhogynem hibátlan.

Szóval mindkettő szuper megbízható autó, tehát a Skodát csak ajánlani tudom. Szerintem tök jó ár-érték arányban van ez a gyártmány.

2017. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2003as VW Polo. Ket éve használom, eddig semmi gondom nem volt vele.:) addig amíg nem futja az álom BMWmre addig ezzel fogok járni.:DDD
2017. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lada az új
2017. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Skoda 120L.

Önveszélyes volt. Gyakorlatilag állandóan előztek, mint egy tanulóautót.

1996. julius

2017. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!