Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell kid tuning?

Motowell kid tuning?

Figyelt kérdés
Helló! Nekem egy motowell kid robogom van öt seholsem találtam neten de a keeway hurricane hasonlit hozzá a legjobban. én vidiéki vagyok s most költözö bp-re azt szeretném tudni hogy mivel tok javitani a gyorsulásán hgy a a lámpáknál ne hagyanak ott hogy feltudjam veni a forgalom ritmusát. igen nem szeretném növelni a blokk ccm-jét.
2010. máj. 8. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hiányosságaid vannak.


Először is az nem a blokk hanem a henger "ccm-je"

és ha azt felfúratnád máris jobb lenne a motorod és az kijönne 5 ezerből.


Ezután be kéne járatni 1000 kilométeren, azalatt alig húd neki!


Aztán ha ezzel végeztél sokkal jobban fog gyorsulni és a végsebessége is nagyobb lesz.


Ha ezt nemakarod max kipuffogót rakhatsz rá de az a gyári 50-esen szinte alig dob vmit, azt is csak közepes fordulatszámon szóval semmi értelme.


Esetleg még a variátorgörgőket cserélheted de annak nicns sok értelme, mivel ha gyorsulásra csinálod meg akkor a végsebessége 40 körül lesz, ha végsebességre csinálod meg akkor meg nem gyorsul.



Szóval először fúrasd fel aztán ha az nem lenne elég utána még kipuff meg jó görgők és kész :)


15/F

2010. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hát látod csak én válaszoltam neked :S


Mi lesz a "gyerekeddel"? :)

2010. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Motowell gyártó 18.kerben van a Béke térnél, Babo motor's néven. Ők megoldják az tuti.
2010. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!