Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy látószögű autós kamerát,...

Nagy látószögű autós kamerát, amivel fel tudom venni, ha az engem előző autós megpróbál engem leszorítani az útról, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, mikor lefékez mellettem és rám rántja a kormányt,úgy hogy nekem satuznom kell, meg már szinte a füvön megyek. Ahelyett, hogy lendületből bemenne az előttem lévő üres helyre vagy visszasorolna mögém, mikor meglát maga előtt 3 km-re egy szembejövő autót.

#rendszámalényeg
2017. febr. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, én még sosem jártam így. Lehet csak lúzer vagy, nem?
2017. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a kameráknak általában 170 fokos a látószögük, kb. azt látják ami te ha előre nézel, vagy eredeti funkcióját feladva inkább oldalra fordítanád?

Vagy beszerelsz kettőt? Netán naponta felbosszantod a többi autóst és rendszeresen büntetnek?

:D

2017. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemcso ***** válasza:
100%

Ezeket szélvédőre rakják (nekem is van Mio márkájú), tehát előre, illetve kétkamerás rendszernél a hátsó szélvédőn át hátrafelé is néz és rögzít.

Oldalra nem lát, nem tudod forgatni menet közben, mint egy operatőr a kameráját.

2017. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Az áldozat néha maga is tehet arról hogy áldozattá válik. Gondolom te amolyan óvatos típus vagy, soha nem cselekszel meggondolatlanul és tudatosan vagy tudat alatt is igyekszel "biztonságosan" autózni, ugye?
2017. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ész osztást!

Azzal meg ne törődjetek ám, hogy majdnem az árokban kötöttünk ki!

Mert az egyik válaszadóként, mint egy önkéntes rendőr, lehet "büntetni" a másik autóst.

2017. febr. 15. 07:35
 6/6 A kérdező kommentje:

4#-es!

1996 óta vezetek balesetmentesen.

Múlt pénteken csak a szerencsén múlott.

Igen óvatos vagyok, szabálytalan előzéssel és leszorítással nem próbálok meg megölni egy családot.

Ha lett volna kamerám, az illetőnek jogsija már nem lenne.

2017. febr. 15. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!