Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 disel a motortérből...

SzaSa87 kérdése:

1.9 disel a motortérből valami halk nyekergést hallok, hideg motornál nincs probléma. ötletek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Vedd ki, ami nyekereg.


A het idiotaja cimet ezennel megnyerted: se autotipus, se evjarat, se futott kilometer, se pontos motortipus, csak 'valami nyekerges'. Tudod mit, szedd szet atomjaira, addig is amig osszerakod, nem lesz idod ilyen kerdeseket kiirni, meg az utakon se rontod a levegot a koromgeneratoroddal.

2017. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, te meg vegyél be valami nyugtatót, mert ritka p.raszt vagy.


Lehet, valami feszítőgörgő, vízpumpa, generátorcsapágy, stb.

Idővel kiszáradnak ezek a csapágyak, és csicseregnek, nyekeregnek, stb.

Ettől még elmehet elég sokat.

2017. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1#-es!

Mi ez a gyűlölködés itt a gyakorin?! szégyellhetnéd magad, néhány társaddal együtt!

Le idiótázol egy ismeretlen embert, aki semmit sem ártott neked, nem is ismered!


A saját esetem:

A múltkor meg mertem kérdezni itt a gyakorin, hogy milyen kamerát vegyek, hogy ha valami affér van az úton, tudjam bizonyítani az igazam. Erre 4 suhanc is a torkomnak ugrott, hogy béna, lúzer vagyok, "jogosan büntetnek", pedig csak kamera típust akartam kérdezni.

Az nem volt nekik lényeg, hogy a családi autóval kis híján az árokban kötöttem ki családostul, mikor megelőztem a készülő karambolt.

2017. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!