Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet baja az autómnak, ha kb...

Lehet baja az autómnak, ha kb 60as tempóval átmentem egy 10-15 centis padkán? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Megnéztem, mentem utána vele kb még 20 kilómétert és nem jelentkezett probláma, a felnin látok egy kis guminyomot, ami előtte nem volt ott.

Első és hátsó kerékkel mentem át rajta.

(Kanyarodásnál, kilógott egy járdasziget, és arra mentem rá)


2017. febr. 13. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az úgy elég brutál. Futóművet nem árt átnézni, de ha nem húz semerre, nem üt semmilyen tempónál, és egyenesen áll a kormány valamint az autó, nem lehet olyan nagy a baj.
2017. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem húz semerre, van egy kis hangja, mintha kő lenne a gumiban olyasmi, 90el mentem vele utána, nem volt komolyabb baja a hangon kívűl.
2017. febr. 13. 21:37
 3/16 anonim ***** válasza:

"van egy kis hangja, mintha kő lenne a gumiban olyasmi" - ezzel tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdésedet.

Nem biztos, hogy komoly baja lett, de nem olyan, mint a padkára hajtás előtt volt.

2017. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor járhatok vele tovább, vagy komolyabb baja lehet ha nem nézetem meg?
2017. febr. 13. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Itt nincsenek látnokok, jó esetben nem lett semmi komoly baja, de akkor sem ártana tudni, honnan jön az a hang.

Rosszabb esetben mégis lehet valami baj, futóművet, lengéscsillapítókat, felniket, abroncsokat sem ártana megmutatni egy szakembernek.

Pl az abroncsban lehet szálszakadás, ami most még nem feltűnő, de veszélyes

2017. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha kopog, akkor semmiképp nem jó.

Én a helyedben mindenképp megnézetném szakemberrel.

Lehet, hogy csak elállítódott, de akkor is be kell állítani, mert különben tönkre fog menni a gumid is.

2017. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Autószerelő meg tudja nézni, vagy gumishoz vigyem el?
2017. febr. 13. 22:01
 8/16 anonim ***** válasza:
gumishoz elég, legtöbb esetben azert ok a futomuveket is vagjak
2017. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A gumis szart se ért hozzá. Futóműveshez kell vinni.
2017. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kb mennyibe kerül egy futóműbeállítás, vagy vizsgálat?
2017. febr. 13. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!