Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán, ha parkolók...

Forgalmi vizsgán, ha parkolók és egy kicsit elrontottam, majd korigálni szeretném, kell indexelni? És ha igen akkor merre? (arra amerre parkolás közben is? )

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most tettem le a jogsit, egy parkolást kellett csinálnom balra előremenetben és korrigálás nélkül sikerült, viszont ha korrigálnom kellett volna én úgy gondolom nem indexeltem volna. Szerintem nem szükséges, valószínűleg észre fogja venni a többi autós, hogy te korrigálsz, de persze körültekintően kell ezt tenni.
2017. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 9-én vizsgáztam. Áruház parkolója, balra előre. A végén a bal oldali kocsi közelebb került a kelleténél, így egy kicsit hátratolatva jobbra majd balra kormányozva odébbvittem, index nélkül. Nem buktam meg. Viszont ha út mellett kell megállnod tolatva két kocsi közé, és korrigálnod kell, akkor valószínűleg vissza is kell vinned az autót a forgalmi sávba, ott pedig már kell az index hogy te ki akarsz menni.
2017. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!