Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tároljam a simson s51-es...

Hol tároljam a simson s51-es tipusu mocim? (panelházban lakom)

Figyelt kérdés

Panelházban lakom mint már emlitettem és vettem egy simsont(persz van rájogsim;) egy a gond : Nincs garázs a környéken. Egy kis komcsa van a ház mögött oda vajon betolhatnám vagyis megkérhetném hogy hagy tároljam ott?

Elöre is kössz !

¤N¤


2010. máj. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz senkit a kocsmában, akkor ne. Meg amúgy is útban lenne. Nem tudom milyen lépcsőházatok van, de mondjuk a lépcső alá is belehetne tolni és ott lezárni. Vagy ha elég nagy a biciklitároló, akkor oda.
2010. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panelházak alatt általában van garázs, az más ha eladó vagy kiadó garázs nincs.

Próbálj vki ismerőssel beszélni aki közel lakik hogy tárolhatnád e nála a motort havi 1-2ezer forintért.

Esetleg bérelsz vkivel közösen egyet és oda el tudod vinni. Télre mindenképpen keress neki helyet.

Lépcsőházból simán elviszik hiába zárod le, tárolóban meg bárki megrongálhatja mivel(ha jól tudom) az közös pár lakóval.

2010. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2010. máj. 9. 09:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Még 1-szer kössz és az 1.-nek üzenem

-ismerem a kocsma tulajdojnosát és hátul van hely is csak azért zavar mert a "Vendégek" néha jol becsipnek és hátt...

azét féltem:D

2010. máj. 9. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerékpártárolóban 10 lakat alatt !
2010. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért 10 sok:) van 2 láncom:D:D
2010. máj. 10. 19:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldva ||||Van garázs:)kösz
2010. máj. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!