Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelni tapasztalatok?

Mózes Adrián kérdése:

Alufelni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Új alufelnit szeretnék vásárolni sajnos elég kevés a választék ami átalakítás nélkül jó az autómra.

Ami szóba jöhet Mak,Dezent,raiden ezekről vélemény? Úgy tudom elég alap szintű felnik. Dotz raiper is szóbajöhet árban húzósabb is minőségben megéri?



2017. febr. 17. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak német alufelnit szabad venni, mást nem!
2017. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem mondanám, vannak jó japán felnik is, csak fizesd meg. :) Ezek a Mak, Dezent stb. tényleg nem képviselnek csúcsminőséget. Négy ilyen felni árából kapni használtan jó minőségűt. Nekem gumistól került annyiba a BBS, mintha vettem volna ilyen kategóriájú újat. 8,5x18-as felni nincs 9 kg és túlélt egy padkázást, amiben a lengőkar kukás lett. Ez azért elárul valamit a minőségéről.
2017. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borbet elég jó.
2017. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aez vagy dotz között vacilálok. Az a baj kevés a választék. Ami jó nekem 17col 63'4agy illetve et 40+kell
2017. febr. 17. 21:27
 5/6 A kérdező kommentje:
4x108 ez lemaradt
2017. febr. 17. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Amelyik számodra jobban tetszik.
2017. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!