Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam egy autom egybe...

Eladtam egy autom egybe papirok rendszam nelkul. Nem irtam a sraccal semmien papirt a errol lehet problémám ebböl?

Figyelt kérdés

Az auto nem volt a nevemen kolcsonadasival volt nalam de mig uzem keptelenul alt le jart biztositasa ha jol tudom kivontàk a forgalombol.

Jott fol rakta auto mentöre ki fizette de semmit nem irtunk.es most nem talalom a csàvot.



#autó #roncs #nem irtam papirt
2017. febr. 17. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked csak kölcsönadásid volt, akkor gyakorlatilag elloptad az autót, aki megvette pedig orgazda. Addig nem lesz belőle gondod, amíg a forgalmiban szereplő tulajdonost meg nem találják a jókora adó és biztosítás elmaradással, és ő keresni fog téged meg a kocsit, hogy rendezzétek a papírokat! Aztán nálad se kocsi se papír...
2017. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ertem .

A kocsi egy csödbe ment ceg tulajdona volt de lehet hogy valojaban sose volt bevive a cegbe max a kolcdon adasira nyomtak egy pemszlit...nem tudom ..hat ez gàz

2017. febr. 17. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Eladtad a kölcsönautót? Papírok szerint nálad van,rajtad vernek el minden felmerülő költséget. Súlyadó,elmaradt biztosítás stb.
2017. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz lenne hogy rajtam kovetlnek silujj ado biztositas. De aki a forgalmiban szerepel tulaj ö le adta anno az adasvetelit amit a céggel irt.eztàn a ceg megszunt letezni..hàt most be zavarottam picit...
2017. febr. 17. 19:06
 5/15 A kérdező kommentje:

Még valami.

Tulajdon kepp nem sujj ado biztositas miatt kerdem.hanem rendorseg iesmire gondolok

2017. febr. 17. 19:07
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok!


Ez alapból egy sikkasztás, halmazatban esetleg egy orrgazdasággal.

És ez csak a büntetőjogi része, a szabálysértésit még nem is említettem.

2017. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

magyaran sz..an vagyok. abban bizok hogy a ceg mivel meg szunt es elvileg hozzujuk mennek a csekekk..ererdeti tulaj le adta az okmàny irodàban.....s mivel meg szunt nincs kinek kulhyenek semmit..senki nem kivancsi magara az autora hogy mivan vele..szoval abban bizok hogy el felejtodik...de i

nalunk sajnos mindig minden kiderul.

amugy buntetlen elo eletu vagyok...fel fuggeszeetett??

2017. febr. 17. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:

"fel fuggeszeetett??"

Ha ügy lesz belőle, akkor kb. annyi.

2017. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most mégis h gondoltad?
2017. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mit hogy gondoltam?
2017. febr. 17. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!