Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyes emberek miért éreznek...

Egyes emberek miért éreznek kesztetést arra, hogy egy parkolóban a vonalra vagy vonalon túlra majd 2 helyet foglalva parkoljon?

Figyelt kérdés
Az ilyeneknek szivesen belekarcolnám ,h" 1 hely nem elég ? B.nkó !"
2017. febr. 17. 20:14
1 2
 1/13 Tomcatters ***** válasza:
85%
Egyes emberek meg miert erzik magukat onkentes rendornek ?
2017. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert egyes emberek késztetést éreznek arra, hogy rábasszák a mellettük álló kocsira az ajtót.


(csak tipp, én a 2 vonal közé állok mindig)

2017. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

állj be a Vahot utca végén, a piac bejáratánál lévő (új)ingyenes parkolóba, aztán ne csodálkozz semmin.


az még nem jutott senki eszébe, hogy egyre nagyobbak az autók, egyre kisebbek a beállók?


olyan jó érzés bunkózni az embereket, ugye?

2017. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tomcatters ***** válasza:
97%
A masik amire nem gondolnaz , marpedig aki vezet nap mint nap, az tudja jol, hogy eleg egy auto aki rosszul all, maris ugy tudsz beallni melle, hogy vonalra, mert maskepp nem fersz el, aztan ha elobb elmegy mint te, csak azt latjak,hogy vonalra alltal, konkretan velem parszor megtortent tesco, auchan parkolokba, de lehet, hogy az elottem levo is szinten igy tudott beallni , es mar aki mellemall szinten ugy tud beallni, en elmegyek , o ott marad.... igy tovabb
2017. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem nem jó érzés b.kózni ,de ez az szerintem

Nem erzem magam önkéntesnek !

Azért mert valaki vonalra áll, attól még másnak nem kell ezt a b.nkó tendenciát követni

2017. febr. 17. 21:57
 6/13 Mosqu!to ***** válasza:
100%

De van olyan eset,amikor kénytelen követni! Nekem a munkahelyem előtt van 4 db lefoglalt parkoló,ami kisebb az átlagnál! Az egyik fő emberke beáll a nagy autójával,aztán érkezem Én (ez se a legkisebb,de közepesnek mondanám: Volvo V60). és nincs mit tenni,beállok mellé,azon a parkolón a nevem és bumm: Az egyik kerék átesett a vonalon... De pont leszarják!


Mint ahogy Én is leszarom,ha a nagy bevásárlóközpontnál kettőre állnak a tulajok,hogy az idős bácsika ne b@ssza rá a Swift ajtót,mert há' mér ne?! Teljesen megértem! És van bőven hely,ahová állhatok! Felesleges dolgokon bosszantod fel magad! De majd ha Te is levezetsz X kilométert,majd nevetve fogsz visszagondolni! :)

2017. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mielőtt karcolgatnánk jó lenne észbe kapni. Pl. mikor egy marha beáll úgy és nincs több hely, én is kénytelen vagyok úgy mellé állni. Majd a marha elmegy és az én kocsim marad ott, úgy tűnve mintha én álltam volna úgy. Ésszel az ilyen hülye ötletekkel, koránt sem biztos, hogy aki úgy áll ott az a hibás.


Egyébként meg azért állnak úgy az emberek, mert vagy balfäsz a parkoláshoz, vagy leszarja, vagy nem akarja, hogy egy másik balfäsz ráverje az ajtót a kocsira.

2017. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Egyre több az önkéntes rendőr!


Nálunk a cég előtt egyenes parkoló is van, oda szoktam én beállni.

A múltkor is beálltam a négy sarokjel közé, centivel ki lehetett volna mérni, annyira középre. Elment az előttem álló autó, beállt elém egy idióta. Úgy áttolatott hozzám, hogy nem elmenni az autóm előtt nem tudtam, a lábszáram nem fért a két autó közé! Persze maga előtt akkora helyet hagyott, hogy egy kispolski elfért volna keresztben. Mozdulni sem tudta, mert a hátsó is közel volt.

Ilyent többet nem, sarokjel az autó közepénél lesz ezentúl, lehet szidni.


A másik, a tesco parkoló. Szigorúan két helyre. Miért? Nem akarok az autóm oldalán végig kúszva beszállni, mert a hurkatöltős néni rám parkolt, meg ne vágják neki az ajtót a kocsimnak! Lehet szidni!

2017. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Látom olyanok is véleményt nyílvánítottak, akik minden nap megszenvedik a parkolást.

Az én kocsimon(majdnem)zongoralakk minőségű dukkó van, ami feltűnően szép(lenne, ha nem barmolták volna össze a parkolókban)

ezért, ha tehetem, akkor mindenkitől távol állok meg, remélve, hogy olyan messze a bejárattól nem áll senki.

Nos két óra múlva természetesen áll mellettem valaki, pedig húsz üres hely van még abban a sorban...


érthetetlen, de nem nevezem bunkónak. Ha lenne lehetőségem, és megkérdezhetném miért pont oda állt, akkor lehet hogy ésszerű indokot mondana...

2017. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig a lehető legmesszebb parkolok, vagy jól megnézem, hogy ki mellé állok meg. Ránézésre azért nagyjából meg lehet mondani, hogy ki vigyáz az autójára, és ki nem fogja rám nyitni az ajtaját.
2017. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!