Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyáron quadot szeretnék...

Nyáron quadot szeretnék vásárolni, használt "jobb" márkájú-t vagy vadiúj "gyengébb" márkájú quadot vegyek?!

Figyelt kérdés
Hobbi szinten szeretnék quadozni unalom űzés céljából.Esetleg valaki tudna ajánlani valamit? 250ccm-be gondolkodom azt szeretnék mindenképpen.300 ezer körüli összegre gondoltam,egyáltalán azért újat lehet kapni egyáltalán?Mindenféle ötletet tanácsot szívesen fogadok.Köszönöm szépen F/22

2017. febr. 17. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha használni is akarod akkor japán.ha szerelni akkor kínai occó, blokk bírni foglya de minden más szétpereg ha meg az addig hibátlanak tűnő blokkot belekókányolod egy japó gépe az sem húzza sokáig
2017. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen márkásabbat kell venni, mert a gyengébbek újonnan is szétmennek, ha rendesen nyomod neki, a márkásak pedig sok-sok évig is bírják a kínzást, megfelelő karbantartás mellett.
2017. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze értem,de mindig féltem a használt dolgoktól..amilyen szerencsés vagyok mindig belenyúlok abba ami szarrá van hajtva vagy ilyesmi..márkásat meg mutatóba se adnak ennyi pénzért
2017. febr. 18. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Az új mindig jobb, mint egy használt.
2017. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek eladó?
2017. febr. 22. 10:20
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Jó állapotú 250ccm-es quadot 300 ezerért, eléggé sokáig fogsz keresni, de eredménytelenül.


Egyébként hol használnád. és hogyan/mivel szállítanád?

Mert közúton egy métert sem.........

2017. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Én igazából motoros vagyok ,de vannak tapasztalataim.

Szóval , elején én is használt motort vettem, de hamar rájöttem, hogy állandóan szerelőnél volt a moci, de az igazán idegesítő az, amikor kinn terepen cserben hagy a Vas!!!

Szóval én vettem egy vadi ujjat, azóta annyi dolgom van, hogy megnyomom a piros gombot, és indulok.

A szomszédomnak van egy csak városban használt kínai quadja amit abszolút nem használ. ===KAPUVÁRON===UI: A szerelő meg egy gasz volt, meg le is vett , rendesen !

2017. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mező,erdő.Csak ilyen hobbi szinten.Törvénytöl sose féltem😄
2017. febr. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!