Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket vennétek? Suzuki...

Ti melyiket vennétek? Suzuki Swift 1.3 (2005) vagy Seat Ibiza 1.4 (2004)?

Figyelt kérdés

A válaszokat nagyon megköszönöm :) Melyik au olcsóbb fenntartásilag? Első autónak szeretném, és fontos hogy ne "nagypapás" konstrukció legyen.

Ha esetleg ebben a 600 maximum 800 ezres kategóriában tudtok még esetleg jobb autót tanácsolni, azt megköszönöm :)



2017. febr. 17. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
A Swift váltójában van egy alulméretezett csapágy, aminek a hibája miatt előbb vagy utóbb, de javítani kell a váltót. Az 1.5-ösnek nincs ilyen gondja. Tehát vagy Swift 1.5 vagy Ibiza, amelyikből jobbat találsz.
2017. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tomcatters ***** válasza:
79%
swift 1.6 sport, bar az lehet dragabb , amugy inkabb az 1.5 mint az 1.3
2017. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Jaj istenem.. Ez az egyes szerintem egy betáplált robot,kérdésekre nem tud válaszolni soha,de ezt az egy marhaságát mindig beírja . szerintem ennek suzuki nem volt a közelében soha,mindenesetre nem tudja elengedni a lelke ezt a valtófétist.


Swift megbízható,tartós autó,seat már kevésbé. 1,3 vagy 1,4 szinte semmi különbség nincs.


Én ezeket is nézegetném : [link]



[link]

2017. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Seatot semmiképp! Szopóroller. Ritka az hogy nincs szervízben
2017. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Suzukiban nem fogsz csalódni, motorikusan nem kell hozzá nyúlni. Azért, a Suzuki mégis csak egy japán autó. Apróbb hibái persze lehetnek, mint mindegyik autónak.

A Seat véleményem szerint ettől sokkal rosszabb, több szervizelést igényel. Szóval a Suzukit venném.

2017. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) a kérdésem meg az (és nagyon hülyén fog hangzani) de lehet vele rendesen előzni? Mármint a suzukival? Tudom h tőlem függ meg stb, de mit várják egy 1.3 motortól? Pl kimernétek menni vele Olaszországba?
2017. febr. 18. 13:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Az 1,3 sok jól ugranak. Lehet vele jól tolni,. Kicsi pörgetős motor,de a kevés súlyt repíti könnyen,erőlködés nélkül. 3.,4. ben is lehet vele előzni,a lényeg h 2 ezres fordulaton jó ha tartod hozzá. Autópályán is jól megy,120-130 az utazó lazán. Szigetelések kicsit kevéskék,szóval motorhang az van nagyobb sebességnél,de speciel engem nem sokat zavar ,szeretem ha nem egy steril lavorban ülök. Amire érdemes figyelni h a könnyű kasznit egy erősebb széllöket vagy ha kamiont előzöl ,a légáramlat megsétáltathatja kicsit,de teljesen korrekt,dinamikusan kiautózható ,pörgős kocsi .
2017. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tomcatters ***** válasza:
Lehet vele elozni ,jok a VVT motrok :D
2017. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Látom,máris azon jár az eszed,hogylehet letúrni a többi autóst...

Olaszban ha Alonsonak képzeled magad,úgy meg csesznek hogy teherbeesel

2017. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó te hülye f*asz :'D előzni szeretnek kényelmesen egy kamiont. peldaul. Ne legyél már buta :)
2017. febr. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!