Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 milióból milyen autót...

1 milióból milyen autót vennél? Számít a megjelenés és szerintem dízel kellene nekem.

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy "számít a megjelenés"? Nálam pl. az már nem férne bele 1 misibe, ha a megjelenésre hegyezném ki... Használható, jó autó viszont akad bőséggel ebben az árkategóriában is.

Üsd fel a használtautó weboldalt, állítsd be a szűrőt 800000 és 1000000 közé, aztán nyálazd át a kínálatot.

2017. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

"Számít a megjelenés"

Kicsit konkrétabban kifejtenéd? Mert ez így elég sok értelmű sajnos. (Mint szinte mindenkinek, nekem is számít a megjelenés, de pl. egy Volvo S90-nel legtöbb általam kedvelt helyen nem mernék megjelenni, mert körberöhögnének.)

2017. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Dízel.

kérdem én,miért?Mész naponta minimum 60-70 kilómétert,hogy megérje?

Mert ha évente a szokásos 10-15e km futása lenne akkor értem én,hogy jó dolog,hogy tankolásonként a 100 km nem 3300 hanem 2700 forintba kerül,de amikor a szerelő elkér 170 ezret a dízelre,míg valszeg benzinnél 60-70 körül megúsznád akkor már még sem akkora a mosoly.

A dízel akkor éri meg ha takaréskoskodni tudsz rajta kézzelfoghatóan (félreteszel) min. 200e forintot,évente ~22e megteszel akkor ha 8 liter helyett 6-tal jársz és minden 100 km-en a 2 liter különbözetet elteszed ~ 720 ft akkor 1 év használat után 160e forintod van.

Jársz még fél évet így : 240e forint környékén vagy ,és kb leállhatsz...,mert ingyen a javítás.

2017. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

"Mint szinte mindenkinek, nekem is számít a megjelenés, de pl. egy Volvo S90-nel legtöbb általam kedvelt helyen nem mernék megjelenni, mert körberöhögnének.)"


és az arcod sem férne el benne...

2017. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Számít a megjelenés,de az már nem hogy ott kattog benne a dízel?
2017. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Szal 060-ból 110 LE Golf 4 ,rá ültetőrugó,lásoj 17 v 18-as felni.

"Füstcsavar" maxra és hangcucc .

Megjelenés megvan és dízel.

2017. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát nézd, hol használnád? Városban vagy országúton? Csak városi használatra ne vegyél dízelt... Olvass utána. Rövid távokon megölöd vele a motort. A dízelnek azért be kell melegednie, részecskeszűrők eldugulnak stbstb.


"Számít a megjelenés" - Vehetsz egy túlhajtott BMW-t, vagy akár mercédeszt és audit is ennyiért. Kérdés, hogy utána mennyit kell rá költeni és meddig fogja bírni. Normális "presztízs autót" ennyiért nem fogsz venni. Akár vehetsz egy tuningolt kocsit is (chip tuningot beleértve), ami már szét van hajtva, és kb. egy alkatrésze sem eredeti. Valameddig az is fogja bírni, de nem véletlen adják el.

2017. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#4: Pontosan mi is a probléma? Azért írtam le az említett autóval a saját példámat, mert ez a színvonal jellemző az ország 70%-ban. Ha kisvárosban/falun élnél, akkor egyetértenél az írásommal.
2017. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megjelenésre: 1 millából már nem lesz olyan autód, ami után mindenki utánafordul az utcán. De:

Tegyük fel, veszel egy 5-ös Passat TDI-t, ami kijön 1 millából. Ezekből van nagyon-nagyon szakadt, horpadt, gányolt kinézetű, amelyikkel még az utcára is szégyen kimenni, nemhogy elmenj vele egy lagzira mondjuk. De ugyanacsak 5-ös Passatot rendbe lehet úgy is rakni, hogy simán letagadhat 10 évet a korából: ne legyenek horpadások, karcok, festés legyen szép, polír és wax csodára képesek, egy szolíd, de elegáns alufelni, nem legyen kormos a hátsó szélvédő, stb. Tehát ennél a kategóriánál igényességtől függ, hogy mennyire lehet "megjelenni" vele.

2017. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Mi van? Egy Volvo S90-nel hol nem lehet megjelenni? El van tájolva a fejed vagy a helyek ahova jársz nem neked valóak...
2017. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!