Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán (B kategória)...

Forgalmi vizsgán (B kategória), ha a párhuzamos hátrafelé parkolásnál véletlenül rámegyek a padkára akkor azért egyből megbuktatnak?

Figyelt kérdés

Kedden fogok vizsgázni, eddig sosem mentem rá gyakorlásnál, de mi van ha mégis, mert ez a parkolás megy nekem a legkevésbé.


Köszi előre is!


2017. febr. 19. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Én megbuktatnálak, mert nem tudod a tükröt használni. Ha a padka helyett egy ember állna ott, arra is rámennél?
2017. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez a tétel nem arról szól hogy elsőre csont nélkül kezdőként tenyérbelsővel beállj két autó közé.

Én is nekimentem vizsgán,nemhúzott meg,korrigáltam.

Úgyhogy no para

2017. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Elvileg bukó (jogosan) ,de vizsgabiztos válogatja. Amúgy meg korrigálj inkább...
2017. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőséged van, hogy kijavítsd a hibádat.

Ilyenkor az utolsó jó pontig vissza kell menj és onnan kell korrigálnod ( nem kezdheted újból az egész feladatot).


Ez igaz minden kötelező gyakorlatnál.

2017. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

"Én megbuktatnálak, mert nem tudod a tükröt használni. Ha a padka helyett egy ember állna ott, arra is rámennél?"


Tanulóvezető tükörből nem tolathat, hanem kötelező hátra fordulnia, a tükröket csak ellenőrzésre kell bele pillantani, folyamatosan nem lehet nézni.

2017. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 igazad van hogy nem tolathat tukorbol ,de a lenyeg hogy egy ilyenert teljesen jogos lenne a bukas.Mivan ha padka helyett vmi mas lenne?..jobb az a korrigalas:D
2017. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali bukás az, ha "járdára hajt, erőlteti".

Én úgy érintettem a padkát, hogy ha hozzád érek így, kedves simogatásnak veszed. Sóval nem hajtottam fel, de nem is nyomtam, hanem csak finoman értem hozzá. Helyet cseréltünk.

Ez annyira súlyos hiba, hogy tíz év után és megesik, sőt sok évtizede vezető hivatásos vezetőkkel is. De a vizsgán bukta.

Ha normális a vizsgabiztos, akkor az érintésért nem buktat. Amennyiben ténylegesen felmész a padkára, azt már csak zseton ellenében fogja elnézni.

(Nem kell az álszent duma, hogy Én simám stb.)

2017. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült a vizsgám, szerencsére nem volt párhuzamos parkolás.


Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!