Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott Volkswagen Golf 4 és...

Adott Volkswagen Golf 4 és gyárilag nincs tetőablak de szeretnék rá! Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Mi a folyamata? Megoldhato? Szabajos lesz?

2017. febr. 19. 23:58
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
Megoldható, de az utólagos trutyik sosem lesznek olyanok mint egy gyári. Nekem is volt ilyen bajom, de inkább vettem gyárilag napfénytetős kocsit
2017. febr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugy allj neki,hogy ami most van azt add el es az arabol vegyel olyat amin van
2017. febr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére rengeteg Golf-ot bontanak országszerte, egész kis fekete gazdaság épült már rá. Ha kellenek nevek a Facebookon találsz, vagy írj.

Tudsz venni komplett tetőablakos tetőt, kábellel, tetőkárpittal stb stb. Aztán egy lakatos először kivágja a tetődet, behegeszti a tetőablakos tetődarabot, aztán elviszed a fényezőhöz, utána meg egy villamosságishoz és kész is. Mivel az alkatrész bontottan viszonylag jó áron rendelkezésre áll így nem vészes.


De ahogy többen is írták, én is inkább vennék egy tetőablakosat

2017. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 90-es években ez így történt:


Megkötötted a Casco-t, kivártál egy viharos napot majd egy tetőcserepet pontosan a napfénytető helyénél odacsaptad a tetőnek. A biztosító fizetett egy tető fényezést, a pénzből megveted az utólagos tetőablakot és a karosszériás befaragta a LAdába.


Ilyen tetőablakhoz nem kell sok meló:

[link]

2017. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2017. febr. 20. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el szerintem gyorsan. Ha nem szeretnél esőkabátban ülni az autóban.
2017. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetőablakos kocsiban általában plusz merevítés van az ablaknál. Mivel a tető maga is teherviselő elem, így félő hogy nem csak a beázás okozna gondot.
2017. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha eladod és veszel egy olyat, amiben tetőablak van, jobban jársz anyagilag. Az egyik kocsimban van, a másikban nincs, de el lehet lenni nélküle, hidd el.
2017. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:

#8

Lehet, csak nem érdemes :D

2017. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!