Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tölt az akkumlátor....

Nem tölt az akkumlátor. Valakinek van tippje, hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt így nehéz látatlanba megmondani. 2002-es Honda Jazzem van, eddig semmi gond nem volt vele. Két héttel ezelőtt viszont azt vettem észre, hogy az akku folyamatosan világít a műszerfalon. Ez akkor egy napig tartott, de másnapra megszűnt ez a probléma. Most újra előjött. Eleinte azt tapasztaltam, hogy indítás után kb. 10-15 másodpercig még világít, majd kialszik, hát ekkor is gondoltam, hogy ez már nem okés. Ezután megint az történt, hogy egész úton nem volt töltése az aksimnak.

Ami érdekes, hogy 1-esbe 4000 fordulat fölé húzatva kialszik, majd úgy is marad és ha visszaesik 3000-re a fordulat és ezt tartom akkor nincs gond. Szóval jelenleg úgy tudtam a városba elszaladgálni ide-oda, hoyg 4000 ig 1esbe aztán végig 2esbe 3000 fölött tartva.

Ismerős azt mondta, hogy szerinte a feszültség szabályozóval lesz probléma, de azért úgy gondolom hogy több véleményre is kíváncsi vagyok, sose lehet tudni lehet valaki tapasztalt már hasonlót itt és tudja mi a megoldás.

Köszi a válaszokat előre is!



2017. febr. 24. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fel lehet újítani 10-15-ből. Újat venni kész anyagi csőd.
2017. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!