Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó akku töltése otthon,...

Autó akku töltése otthon, összepasszolnak e a töltő és az akku? (Öreg Bosch töltő).

Figyelt kérdés

an egy Banner 40Ah 300A Indító áramú aksim már nem is emlékszem rá mikor lett véve, arra gondoltam hogy mivel szegénykém egy városi mókuskerékbe van zárva gyakori rövid utakkal állandó indítózásokkal, kuplung csúsztatásokkal, hogy felhozom és feltöltöm. Bár még érzésre nem éreztem semmit mármint hogy öregedne ugyan olyan jó szívvel dörrenti be a motort mint új korában de hát neki is jár egy kis szeretet, így van egy Bosch KL-1204 alig használt töltőm vagyis úgy kaptam, de 1-2x volt használva nem mai darab tán nálam is öregebb.

[link]

Ő lenne az Aksi.

A töltő:

[link]



2017. febr. 24. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"tehát ez az aksi nem igényel semmilyen processzor vezérlésű csúcstechnológiás méregdrága "anyámkínnyát"?"

Elmondom neked, hogy a legtöbb kocsi generátorjában sincs mikrovezérlős töltésszabályzás és mégis évekig elműködnek vele az akksik...

2017. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tartósan van 12,4V alatt akkor indul meg a szulfátosodás. De amit mértél az nem gáz. Azért búg mert hálózati trafó van benne, ha lejebb megy az áram akkor valamennyit csöndesedni fog.
2017. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igaz tényleg csendesebb már, 15,26-7V od mutat a műszer.
2017. febr. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!