Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az közepes autómárkák miért...

Az közepes autómárkák miért nem dobnak piacra nagyobb autókat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy Insignám.

Kívülről tényleg dekoratív, szép autó.De, belül nem olyan nagy, mint az kívülről tűnik, sőt egészen kicsi,szerintem.

A konkurens Skoda Superbhez képest főleg.


A Volkswagen kísérletezett a Phaetonnal, de elég nagyot bukott vele.Mivel, túl drága lett.Ugyanis, az egy luxusautó volt.

A Volkswagen vásárlóközönsége meg nem milliomosok közül kerül ki.Aki gazdag, az négykarikásat,csillagosat vagy rotor emblémásat vesz.


A Phaetont ott rontották el, hogy nem "népautó" lett,hanem luxusautó.

Véleményem szerint, kellenének akkora autók, mint a Phaeton, de színvonalban ne az A8 vagy a BMW 7 színvonalát hozzák, hanem egy középkategóriásét.Így, az áruk sem lenne elszállva.


Az Opelnél mondjuk már van egy kis előrehaladás,ugyanis az új Insignia lesz a jelenlegi középkategória legnagyobb autója a 4,9 méteres hosszával.Vagyis, szinte kiugrik a kategóriájával.Összehasonlításként, a 2010-től gyártott 5-ös sorozatú BMW is 4,9 méret hosszú.



Az Egyesült Államokban működik ez a dolog, a Ford, Chevolet,Dodge is csinál nagy autókat, amik nem luxus kategóriásak.



2017. febr. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

"Volkswagen vásárlóközönsége meg nem milliomosok közül kerül ki"

ezt jól benézted, mert a volkswagen sosem volt olcsó

2017. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az is benne van, hogy azt mondják az autógyártók, "ha tágas autót akarsz vegyél terepjárót".
2017. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"ezt jól benézted, mert a volkswagen sosem volt olcsó"


A jobb módú középosztály autója, legalábbis a Passat.

2017. febr. 24. 20:25
 4/8 A kérdező kommentje:

2.


Igen, de a tágas terepjárókat is csak prémiummárkák gyártanak.Az X5, Q7 és hasonlók drágák.


Nekem jobban tetszik a klasszikus 4 ajtós forma, nagyobb a presztízse.

2017. febr. 24. 20:27
 5/8 BiTOPro97 ***** válasza:
Mert a piac is ezt diktálja. Előző generációs 5-öskben elől ugyan annyi hely van, mint a az akkori hetesekben. - tudom mert hetesem volt, ötösöm meg van. Arra volt igény ezért piacra is került, ahogy az általad is írt SuperB-re is van igény. Válaszd a SuperB L&K és akkor teljesült az álmod!
2017. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az insigniámnak kétszer örültem.

először, amikor megvettem...

másodszor, amikor sikerült (jól)eladnom..


amúgy javaslom a cégek piackutatási adataiba belekukkolni..sok érdekes megállapítást találsz.


ők ugyanis keményen a profitot nézik..csakis a profitot.

2017. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ez nem igaz


- wolswagennek a golf sportvan, pasat ,tiguán,tuaran,

-a suzukinak a vitara,sx4 cross

-az opel ugye az ingsingna,antara

-mazda cx5,és a 6

-honda crv,civit sportturer



és még rengeteg más ........................................

2017. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mazda xedos 9, toyota camry, nissan maxima, honda legend
2017. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!