Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok ti nyáron milyen...

Lányok ti nyáron milyen cipőben vezettek?

Figyelt kérdés
Mezítláb szoktatok?

2017. febr. 25. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mezítláb? Neem. Ugyan abban, amiben amúgy vagyok, sima lapostalpú vagy sportcipő.
2017. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem van külön vezetésre használt vászoncipőm amibe kényelmesen és biztonságosan tudom kezelni a pedálokat. Van balerinám is amibe tudok vezetni, de nyáron ha szandálba vagy papucsba vagyok, esetleg alkalmakkor magassarkút veszek fel akkor autóba mindig cipőt váltok. Magassarkúba nem is lehet vezetni, egyes nőknél sem tudom megérteni hogy lehet vezetni. Télen lapos talpú csizmát viselek akkor nem akadály, ha hosszú útra megyek akkor sportcipőt veszek fel arra az időre.
2017. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
69%
vászoncipő, szandál vagy mezítláb
2017. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szükségből már vezettem mezitláb. Persze nem több száz km-t, csak rövid úton. Nem volt kényelmes, de ki lehetett bírni. Inkább így, mint magassarkúban.
2017. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Hiába szeretem nyáron a szandit, papucsot, én csak zárt cipőben tudok vezetni.

Első a biztonság ;)

2017. márc. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Cipő,szandi a KRESZ is valami hasonlót ír elő.

Az a lényeg hogy ne büntessenek meg.

Egyszer vezettem mezitláb,és egyszer papucsban nem sokat,de nem volt meg a komfort érzet.

Magassarkúban még nem probáltam,és csak azért hogy tudjam hogy milyen nem fogom kiprobálni,majd ha úgy hozza az élet.

2017. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
El sem tudnám képzelni a mezítlábas vezetést. Az autó amit jelenleg vezetek se kuplung se fékszervóval (vagy minek hívják) nem rendelkezik, így elég nagy erővel kell benyomni a pedálokat. Mezítláb biztosan felsértené a talpamat a pedál.
2017. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sportcipöben a legjobb.

Mezitláb nagyon gáz.

A papucsban olyan furi volt,magassarkúban semmi különös.

Csizmában kimondottan rossz volt,egyáltalán nem "érztem" a pedállokat.

2017. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Lapos talpú vászoncipő vagy balerina. Mindig van váltócipőm a csomagtartóban, több is, hogy lehessen választani. Mezítláb kizárt, szandált, magassarkú lábbelit utcára hordom de vezetéshez nem.
2017. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Mi az a nyár? 8hónapja pulcsit hordok+kabátot.
2017. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!