Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson festéséhez milyen...

Simson festéséhez milyen festéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kompresszorral lesz fújva.Milyen márkájú festéket és alapozót ajánlanátok? Kb. mekkora mennyiségű festékre lesz szükségem?

Előre is köszi!


2010. máj. 9. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy olyan sok kellene,bár én a babettát sprayel fújtam mivel kompresszorom nincs és elég volt minden elemére 800ml 2*400ml így írom :)

Fújhatod 1k-s alapozóval ,ahogyan szeretnéd,aztán szerintem akril festékkel amit egy sima boltban megkapsz,de vegyél hozzá ilyen anyagot amitől ugye fél órán át nem sűrűsödik meg azt hiszem edzőnek hívják. Szerintem 1,5 liter elég lesz, bár nekem a két sprayvel minden elemet 2szer -3szor fújtam át! Ha 1litert veszel akkor is inkább vegyél hozzá még egy keveset ,nehogy meglepi érjen :) Sok sikert

2010. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy festés után fújjátok le lakkal is, mert ha rámegy a benzin szépen marja..
2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!