Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-700e ft-ot között milyen...

500-700e ft-ot között milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elvárások és szempontok:

- Elektromos ablak legalább elől

- Központi zár

- Szervo

- SEDAN

- 85-110 lóerő között

- 4-5 ajtós

- max 8,5 literes fogyasztás városban

- 2002 után gyártott

- Aránylag olcsó fenntartási költséggel.

- Min.: 1.3-s motor

- Csak benzines!


Érvek és ellenérveket is várok az általatok javasolt típushoz, esetleges típus hibák és hasonlók.


Opel és Suzukin kívül várok ötleteket!


Chevrolette-k elég tetszetősek számomra, főleg az Aveo és Lacetti, de túl sok jót nem hallottam róla, ki mit tud róla?


Köszönöm a segítséget!



2017. febr. 28. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
G astra
2017. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet pont az nem tetszik de azzal járnál a legjobban.
2017. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Kövezz meg, de ha mindössze ennyi az elvárásod, akkor az 1.6-os Suzuki messze-messze-messze felülmúlja az igényeidet.


Ha az Opelt és a Suzukit kizárod, akkor viszont írd le, hogy mik az extra igényeid - így ezek alapján nincs a Suzkának vetélytársa én úgy gondolom. Sőt, még pénzed is marad. :)

2017. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Toyota Corolla, Avensis esetleg egy nem túl szétrohadt Ford Focus, de én a G Astrat is mondanám csak írtad hogy az Opel kilőve.


Egyébként arra számíts hogy költeni kellesz rá, szóval ha max. 700 ezred van rá akkor inkább nézz 500-600 között a maradékot meg tedd el szervízre.

2017. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat.

Ezt a 2 márkát NEM kizártam, hanem ezeken kívül lennék kíváncsi, hogy mit érné megvásárolni még. :)

2017. febr. 28. 13:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Chevrolette-eket jo messzire keruld el ha jot akarsz magadnak!!
2017. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
pedig az Aveo meg Lacetti elég tetszetősek számomra
2017. febr. 28. 13:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindkettőt tudom javasolni ha az orális szex a hobbid!
2017. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mi az indok amiért így ellenzed?

Miért nem jók?

2017. febr. 28. 14:13
 10/19 anonim ***** válasza:

Probald ki es megtudod!De eleg ha csak beleülsz.......

Utolsó filléres gagyi műanyagfröccsöntött lom mind a kettő!Teljesen elavult technikát felvonultató szemét az egyik meg a masik is!Papiron jol hangzo teljesitmennyel meg fogyasztassal,a valosagban viszont még csak az előzésre sem szabad gondolni olyan harmat gyenge,cserébe meg zabálnak főleg ha az ember kicsit haladna is velük!A futómű egy nyúlős kenődő takony!Olyat tud libbenni a bódé,hogy még kívülről nézve is félelmetes,nem hogy benne ülve!Biztonsag/kenyelem/felszereltseg gyakorlatilag nulla!

Mindkettot volt "szerencsem" hasznalni....előttem nagyon csúnyán leszerepeltek.........

2017. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!