Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómentőzni van értelme?

Autómentőzni van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy véleményetek szerint érdemes lehet-e megpróbálni egy 3,5t autómentővel boldogulni?

Lehetne találni (szerezni) munkát? Vagy esélytelen?


(Nem a világot szeretném megváltani, csak megélni)


köszönöm a válaszokat



2017. márc. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos meg lehet munkát találni csak rengeteget kell reklámra hirdetni és szerintem nincs annyi lerobbant kocsi hogy minden napra legyen annyi munkád amiből megélsz kitermeld a kamion árát, üzemanyag, adó, biztosítás, engedélyek, stb és persze rajtad kívül lenne még nagyon sok autómentős.

Senki nem számol azzal hogy autómentőre lesz szüksége ezért csak akkor fog vele foglalkozni mikor a semmi közepén ül a kocsijában és nyomkodja a telefonját hogy találjon egy autómentőt aki elviszi a szerelőhöz vagy helyből a szerelőt hívja aki intéz neki egy autómentőt. Ha jó a reklámod és pont téged talál meg akkor szerencséd van vagy ha kapcsolatban állsz szervizekkel akik neked szólnak hogy menj el az ügyfelük autójáért.


Én biztos úgy kezdeném hogy feltérképezném hogy mik a költségek, várható bevétel és hogy lehetne e üzleti kapcsolatot kötni autószervizekkel hogy te szállítsd le nekik az ügyfeleik autóit és ne másnak szóljanak.

2017. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon telített ez a szakma, rengetegen trailereznek mostanában, és emiatt nagyon alacsonyak az árak is.
2017. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!