Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford kereskedésekben megengedi...

Ford kereskedésekben megengedik hogy az ember beüljön a Ford Mustangokba?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 22:22
 1/8 anonim válasza:
51%
Gondolom, annak engedik meg, akiből kinézik, hogy meg is tudja és akarja venni...
2017. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre jól megállapítják a kereskedők :))
2017. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki beülhet minden autóba egy szalonban. Persze van egy határ azért :)
2017. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Megengedik, ha nem disznószaros ruhában mész be vagy nem 15 évesen haverokkal vihorászva.
2017. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de régen amikor keresztapámmal mentünk vw kereskedésbe, akkor beülhettem a phaetonba. Mondta is, szálljak ki gyorsan mielőtt kárt csinálok mert a fater akkor élete végéig dolgozhat... :D
2017. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Csak ha Dancsó Péter megengedi!
2017. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Észre sem veszik, ha beülsz. Nyilván alap feltételezés, hogy normális, emberformájú lény vagy és úgy is viselkedsz. Pl. A Budaörsi úton lévő Petrányi szalonban van kiállítva Mustang, gond nélkül bele lehet ülni.
2017. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

A szalonokban kiállított autók pont erre vannak. Nyugodtan be lehet ülni. Persze ha ordít rólad, hogy a közeljövőben nem fogsz tőlük új autót rendelni, mert mondjuk 12 éves vagy, akkor lehet hogy szólnak, hogy inkább ne.

Igaz nem Ford és nem Mustang, de legutóbb mikor az autóm szervizben volt, amíg várni kellett felmentem a szalonba nézelődni, hogy valamivel elüssem az időt. Az értékesítők rögtön lecsaptak rám. Mondtam nekik, hogy nem autót akarok vásárolni, csak feljöttem nézelődni, akkor is nagyon erősködtek, hogy üljek be, próbáljam ki az összes autót, sőt tesztkörre is rá akartak beszélni.

Szóval normális helyen általában így működik.

2017. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!