Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs a benzinkutaknál...

Miért nincs a benzinkutaknál a kúton bankkártya terminál, hogy rögtön lehessen fizetni ne kelljen az épületbe se bemenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy külföldön már 25 éve is volt ilyen éjjel-nappali benzinkút, de miért nincs legalább egy-két kútfejen POS terminál?


Ha meg az a lényeg, hogy menj be és vásárolj, mert csak a benzinért nem éri meg fenntartani a kutat, akkor legalább egy "gyorskút" lehetne.



2017. márc. 4. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy tudod mennyi pénz es mennyi minden kell hozza?
2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Énnekem nagyon ritka az ha várnom kell bent. Àltalában fél perc alatt el lehet intézni a fizetést.Ígyis elég gyors,azért annyira már ne legyen kényelmes valaki h már azt a pár méter is nehezére essen besétálni meg vissza ki.. Olyat nem akarsz esetleg h ki se kelljen szállni a kocsiból,csak F1 módra megtankolnak és mehetsz tovább?
2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik, mert úgyis számlát kell kérnem. Persze ezt is biztos meg lehetne oldani, hogy én bepötyögöm valami terminálon az adatokat. De én inkább bemegyek a shopba és ott a kellemes időben elintézem és fizetek, mint hogy kint a hidegben vagy a 41 fokban még ezzel is foglalkozzak. Mindenkinek más a kényelmes :)
2017. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

"Olyat nem akarsz esetleg h ki se kelljen szállni a kocsiból,csak F1 módra megtankolnak és mehetsz tovább?"


Sokan csinálják ezt,persze jattolnak is mellé.

2017. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4: Tényleg? Hol?

Persze megtankol szívesen a kutas. De nem megy be helyetted fizetni :D

2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elkéri a pénzt és kihozza a blokkot, van ilyen. Mondjuk én sose engedem meg nekik, én tankolok.
2017. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"De nem megy be helyetted fizetni :D"


-de

2017. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező menj már be egy automata kúthoz! Az Auchan áruházaknál van ilyen.

Ami a gond vele, hogy egyáltalán nem gyorsabb a tankolás, mint a sima fizetős kúton.

-Kiválasztod a fizetés módját.

-Ha kp.-t választod dugdoshatod a papírpénzeket, amit nem mindig fogad el.

-Ha kártyát, akkor dugod a kártyát, beírod a PIN-t, megadod mennyiért tankolnál.

-Kipiszkálod a kártyádat a szűk olvasóból.

-Végig tartani kell a pisztolyt, mert nem lehet kiakasztani.


Ehhez képest a sima kúton leveszed a pisztolyt, kiakasztod, közben bármit csinálhatsz, míg tele folyik a tank. Bemész, fizetsz, elhúzol.


Azt nem hiszem, hogy mindig van előtted 5 ember, aki mind kávézik is.

2017. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De ha beviszi a pénzt, kihozza a blokkot, akkor az semmivel sem gyorsabb, mintha te mennél be :S

Mondjuk engem nem érdekel, én magamnak tankolok, nem esik nehezemre.

2017. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

MOLnak volt ilyen, de az egységsugarú felhasználók nem nőttek fel hozzá. Nem értették, hogy miért foglalja be a beírt összeget a banknál, eltévedtek a faék egyszerű menüben, áfás számla fejlécét bepötyögni macerás volt.

Sokkal több munkaidőt vitt el a folyamatos panasz és vernyákolás lekezelése, mintha minden vevő bejött volna a kasszához.

2017. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!