Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért utasította el a terminál...

Miért utasította el a terminál a bankkártyámat?

Figyelt kérdés

OTP-s bankkártyával szerettem volna fizetni a boltban,de a kártyámat elutasították,pedig van rajta pénz, és sem napi,sem összegbeli limitet nem léptem túl.

Tudja valaki mi lehet ennek az oka?

Paypassal,és kóddal is próbálkoztunk,igaz csak egy helyen voltam,szóval nem tudom üzemzavar-e.



2014. aug. 4. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Es a bankot felhivtad mar? Ha nem, miert nem? Ennyibol a kaporszakallu oregisten se mondja meg mi volt az oka.
2014. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az üzletben lévő terminállal van gond, de ezt mi innen nem tudhatjuk.
2014. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terminál probléma, vagy sérült a kártyád, esetleg lejárt csak nem vetted észre. Az OTP hajlamos kicsit később szólni hogy lejárt a kártya :)
2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!