Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs a benzinkutaknál...

Miért nincs a benzinkutaknál a kúton bankkártya terminál, hogy rögtön lehessen fizetni ne kelljen az épületbe se bemenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy külföldön már 25 éve is volt ilyen éjjel-nappali benzinkút, de miért nincs legalább egy-két kútfejen POS terminál?


Ha meg az a lényeg, hogy menj be és vásárolj, mert csak a benzinért nem éri meg fenntartani a kutat, akkor legalább egy "gyorskút" lehetne.



2017. márc. 4. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hallod, én lemértem, 2 perc 40 másodpercbe kerül 30 liter gázolaj tankolása, úgy hogy voltak a kúton mások is. Tehát ez idő alatt beálltam, tankoltam, bementem fizetni, kijöttem, beültem, elhúztam.
2017. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Könnyebbség lenne egy ilyen kútfej szerintem.Maga a választás lehetősége, gondolj bele egy influenza időszak kellős közepén mit nem adna sok ember, ha nem kell másokkal érintkezni.

De van aki alapból jobban kijön a gépekkel, mint az emberekkel, és van akinek a 2 perc is számít, nem beszélve arról, hogy ma nyugis vasárnap van.


Mondjuk 6 kútfejből 1 kártyás, szerintem nem lenne rossz, a benzinkút is lehet odaszoktatna több embert.


Aki persze így szeret fizetni, vagy újságot is vesz vagy üdítőt az nyilván bemegy az épületbe.


Na mindegy, csak egy kósza gondolat volt, de ha mát volt ilyen és nem vált be, hát az pech.

2017. márc. 5. 19:15
 13/15 anonim ***** válasza:

"Maga a választás lehetősége, gondolj bele egy influenza időszak kellős közepén mit nem adna sok ember, ha nem kell másokkal érintkezni. "


De ha az előtted tankoló egy orrfújás után megfogja a tankolópisztolyt,te megint megfogod utána,aztán az arcodhoz nyúlsz,máris elkaptad és még be se mentél az épületbe. Ennyi erővel ki se menj a házból.

2017. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem bírom magamban tartani :-D


Mikor lehet majd a Tescóból házhoz szállítással, online benzint venni? Úgy, hogy ha az utcán hagyom a kocsit, akkor töltsék is bele.

2017. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akit prüszköltek már nyakon sorban álláskor és kiesett utána egy hétre, plusz elköltött 20e Ft-ot a gyógyszerekre, az szerintem tudja miről van szó. Kút után lehet higikendővel kezet törölni, vagy fertőtlenítő spray-vel kezet mosni. Ha a sorban leköpnek, letüsszögnek ott esélyed nincs.


Na mindegy ez már csak lovaglás a majdnem semmin. Téma lezárva.

2017. márc. 6. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!