Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autómárkána...

Szerintetek melyik autómárkának van a legjobb gyári tuning-ja?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag a gyári tuningra vagyok kíváncsi mint: Audi - ABT, Opel - OPC és így tovább.

2017. márc. 7. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mercedes-é, ami az AMG (már ha az annak számít).
2017. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért a GTR - GTR Nismo Five "gyenge 550" helyett 780 és elsőként elfogadott "utcai slick" gumikkal sem gagyi :)
2017. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Donald J. Trump ***** válasza:
90%
Az ABT nem gyári tuning. Sokáig a Mitsubishi Ralliart volt, manapság talán a Renault Sport vagy az Abarth (bár az is csak félgyári). Azért az sem mindegy, hogy miből kell jót kihozni - ha egy 30.000 €-s V6-os csúcsautó az alap is, úgy könnyű sokszázlóerőt kicsalogatni egy kocsiból - korlátolt büdzsével ez már nehezebb.
2017. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, az ABT az Audinál például nem gyári tuning. Ugyanis nem az Audi gyárban készül el így, hanem utólagosan az ABT műhelyében. Viszont az OPC Opelek az Opel gyárban készülnek, akárcsak az Audinál az RS modellek.

Az ABT már nagyon régen közreműködik az Audival, Audi tuningra vannak szakosodva. Gyakori, hogy a 0 km-s autót egyenesen az ABT műhelybe viszik, és a teljesen új autót felhúzzák, garaanciával. Ilyen komoly cégeknél az a lényeg, hogy ők nem csak a motorhoz nyúlnak, hanem fék, futóművet, meg mindent megerősítenek, és az autó szoftverét is teljes mértékben a tuninghoz állítják.

Ilyen kapcsolat van még a Mercedes és a Brabus között, valamint a BMW és az Alpina között. A Brabus és az ABT nagyon jók, brutál tuningokat csinálnak, és úgy ahogy megbízhatóak is ezek az autók, viszont az Alpina nem olyan nagy durranás.

2017. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
VFTS???
2017. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Dodge Demon
2017. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, utólag már én is rájöttem hogy az ABT-vel kapcsolatosan hülyeséget írtam. Bocsi, de köszi hogy felvilágosítottatok! Ment a zöld kéz!
2017. márc. 7. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
A VFTS-nek semmi köze az АвтоВАЗ gyárhoz (bár elsőre pedig azt hinné az ember, hogy van). Igaz, ők is próbáltak versenyautót faragni különböző Lada típusokból is, de ezek közelébe nem érte a VFTS-ekhez.
2017. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
HAVER !! ABT , ez nem kérdés. :D
2017. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a Mercedesnek. (AMG)
2017. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!