Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (1999) jobb...

Suzuki Swift (1999) jobb oldali féltengely külső gumiharang cseréje megoldható csukló csere nélkül?

Figyelt kérdés
Valaki mondta nekem, hogy általában ezeket úgy szokták cserélni, hogy csuklóval együtt, mert hogy nem tudják szétszedni vagy mi. És ugye az + 5 ropi. Igaz ez?

2017. márc. 8. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldható,bár én mindig akkor cseréltettem amikor már szétszakadt a harang és kuruttyolt a féltengely...


Jótanács:vegyél olyat hogy "univerzális"gumiharang,mert azt jó minőségű gumiból csinálják,sosem megy tönkre.

Nem úgy mint a most kapható silány utángyártott szarok,amik 1 év után oszlásnak indulnak

2017. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a mutatvannyal hogy a gumi cserehez le kell venni a feltengely vegerol a csuklot,ami viszont leűtős!Kalapaccsal meg dornival kell leverni!Aminel szinte garantalt hogy serulni fog a csuklo!Ez itt a gond!
2017. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak a gumi sérült akkor csak a gumit kell cserélni!
2017. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Marcello Gandini


Ahha akkor ezt magyarázta nekem a vizsgabiztos (műszaki).

Szóval akkor számoljak a csukló cserével is, ne csak a gumiharanggal.


Köszi.

2017. márc. 9. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj :) amikor én cseréltem a 4wd-s swiften elől a gumiharangot azon is leütős volt a féltengely. én leütöttem róla és a féltengelynek a világon semmi baja nem lett. újra kell zsírozni és kész. nem muszály cserélni a féltengelyt is ha időben észreveszed a szakadást mert akkor még nem ment tele sárral homokkal ami ledarálja az egészet
2017. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!