Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy csak simán...

Miért van az, hogy csak simán megyek az úton (segédmotor-os) és váltok fel, fel, fel és egyszer csak nagyon felpörög, nagyon hangosra és nem előre megy, hanem csak a hang nagy?

Figyelt kérdés

CPI SM 50

Ducati motorral

50ccm

úgy általában 4,5-nél szokott ez történni



2017. márc. 12. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sikerült a váltás.
2017. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tengelykapcsoló?
2017. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ütesbe kapcsolva ez természetes.
2017. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*üresbe
2017. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tengelykapcsolót beállítani mert lehet, hogy nem kapcsol 100%-osan.
2017. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 $$$$$ ***** válasza:
Lehet veletlen kirakod ket sebesség közé (üresbe) . De ez nem normálid dolog hogyha erről van szó. Mert hivatalosan egy üresbek kene lennie. De ugyanekkor lehetseges mert egyik haveromnak is van olyan hogy pl veletlen berakja 3-as -4 es közé . De ez hivatalosan nem lehetséges legalább is én még sose jártam így...
2017. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én azt halottam, hogy a kuplung bowden rossz, lehet, hogy ezt kell kicserélni?
2017. márc. 13. 13:01
 8/8 $$$$$ ***** válasza:
Hat nem tudom. Mert ugye ha elszakadt volna akkor valtanibse tudnal. Ameddig meg nincs elszakadva addig funkcionál. De amúgy nezd meg hogy ga nincs elszakadva vagy ,, ki sörtésedve " nem tudom hogy írjam XD (tudod amikor már elkezd szakadni) .akkor nincs baja. De amúgy a bovden nem egy nagy tétel...
2017. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!