Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy bizonyos rendszámból a...

Ha egy bizonyos rendszámból a 001 foglalt (pl. QWE 001) akkor melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
A 002 és 003 is foglalt, QWE 100 esetleg vagy QWE 999?
2017. márc. 13. 09:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mondjuk nehezemre esik elhinni, hogy akinek van minimum 3 kocsija egyéni rendszámmal és épp a negyedik kocsira, egy A5-re akar egyéni rendszámot az a gyakorin érdeklődik hogy mi legyen a rendszám.
2017. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy magyarázkodnom kellene, de nem az én autóim... A páromé is csak a 001, 002, a hármast alkalmazott használja. Ide egyébként tudtommal mindenki regisztrálhat.
2017. márc. 13. 19:05
 23/54 anonim ***** válasza:
miért nem mondod meg a betűket?
2017. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Mert semmi jelentősége a kérdés szempontjából és azért mert ez egy anonim oldal.
2017. márc. 13. 19:30
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a vicc? "

A troll kérdésed.

A párodnak jól menő cége van, ahol még az alkalmazott is egyénileg kiválasztott rendszámos céges autóval jár. A negyedik autót veszitek, ami fapadosan is 10 milla, a 4 negyedik egyénileg kiválasztott rendszámmal, aminek darabja 120 000 Ft - de arra nem vagytok képesek, hogy magatok találjátok ki mi legyen az a rendszám.


A 001-nél sem kérdeztél meg itt senkit, meg a 002-nél sem...

Egyébként semmilyen rendszám nem néz ki jól! Aki ilyesmire költ az szerintem valami defekttel rendelkezik. Én is megengedhetném magamnak az egyénileg kiválasztott rendszámot, de azt a pénz inkább odaadnám egy rászorulónak. Komolyan torzult személyiség kell ahhoz, hogy valaki ilyen külsőségekben keressen megerősítést.

( De, ha már erre költenék, akkor nem azt nézném, hogy melyik rendszám szép - mert olyan nincs! - hanem azt, hogy nekem jelent-e valamit. Ha azt választom, hogy JAN-008, az nem szép, másnak semmit nem mond - de nekem van jelentése, mert az a házassági évfordulónk.)


Vagy úgy gondolod, hogy ha QWE-467-es rendszámmal jelensz meg valahol, akkor semmibe vesznek, ha QWE-777-el, akkor te leszel a környék királynője?

2017. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Ez presztízs és kicsit reklám is.

És meg egyszer hangsúlyozom, nem az enyém- A párom, a barátom , nem a férjem nekem semmi közöm sem a céghez, sem a vagyonához és nem is lesz. Az autóm pedig 8 millió körüli, nem 10 feletti. Nem vesszük az autókat, neki megvolt a 3 előttem is, nekem meg új autóm van amin lecserélném a rendszámot. Amit nem ő fizetett, saját pénzből van. Ha szakítunk akkor meg lecserélhetem - mielőtt ezt írnád.


Az utolsó kérdésedre pedig inkább nem válaszolok, úgyse értenéd. :)

2017. márc. 13. 19:50
 27/54 anonim ***** válasza:

egy kis reklám lol

ide mégse írod ki a cég nevét v a rendszám betűit...szóval öngól

2017. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Mert akkor tudnák ki a párom te nagyon okos.
2017. márc. 13. 19:58
 29/54 Beviz Elek ***** válasza:
92%

"Mert akkor tudnák ki a párom te nagyon okos."


Annak meg nem örülne a felesége :D

2017. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
89%

3 betűs cégnév nincs tudtommal


Amúgy Palácsik Timi te vagy az?

2017. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!