Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hete eladtam az autót de a...

1 hete eladtam az autót de a vevő aki a cégtől kött nem töltötte ki rendesen az adásvételit. Mi a teendő? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Okmányirodába mondták hogy hiányzik a céget képviselő neve. Illetve amikor mondtam hogy még kellene rá két tanu, akkor aztmondta hogy nem kell, de most az okmányirodába mondták hogy egy magánszemélynél kell.


Fehívom majd és mondom hogy jöjjön és intézzük el de mivan akkor ha aztmondja hogy nem? Ilyenkor bemenjek a rendőrségre vagy mit tegyek?


Mellesleg a Billeg Argon Trade Kft. vette meg az autómat, nemtudom mond-e valakinek ez valamit.


2017. márc. 13. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendesen kitöltve, akkor ő sem tudja átíratni. Ha ő átírkálja akkor közokirat hamisítást követ el. A pénzt legalább megkaptad hiánytalanul?
2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen a pénzt megkapta
2017. márc. 13. 13:11
 3/13 A kérdező kommentje:
M
2017. márc. 13. 13:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Illetve azt honnan tudom hogy ő átíratta?
2017. márc. 13. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Az téged nem is kell hogy érdekeljen hogy átíratta-e, a lényeg az hogy rólad leírják. Ha ezt az okmányiroda nem teszi meg, akkor vagy próbáld megkeresni, vagy ha ez nem megy akkor irány a rendőrség.
2017. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy ebből rendőrség lesz. Felhívtam, hümmögött fél percig majd mondta hogy a írjam rá a nevét tollal és szerezzek 2 tanut majd az adataikat küldjem el neki sms-ben. Mondom nem, elhozod a papírt és törvényesen leírjuk az adataikat nem hamisítgatunk. Erre csak a válasz annyi volt hogy majd ha arra járok akkor beugrok


Éreztem hogy ezzel a céggel valami nincs rendben

2017. márc. 13. 17:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam a rendőrségen. Onnan szépen elhajtottak hogy ezzel a rendőrség nem tud mit kezdeni, ezzel forduljak az okmányirodához vagy próbáljam meg a vevőt meggyőzni hogy írjuk meg rendesen. Na most ez utóbbi szinte lehetetlen, plusz az okmányirodából is elhajtottak ezzel az adásvételivel mert nem érvényes.. Már nem tudom mit tegyek
2017. márc. 17. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Tulliheged.Elado vagy, lejelentetted, hogy eladtad. Neki at kell utaznia, ha hasznalni akarja. Onnan meg Neked mindegy.
2017. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de őnekik lesz rosszabb, mert 2 héten belül át kell íratni..


de ha annyira idegesít a dolog, menjél el te a céghez....

Székhely cím: 1064 Budapest, Podmaniczky utca 57. 2.em.14

2017. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem birtam lejelenteni a két tanu hiánya miatt.. Annak utána lehet nézni hogy átíratta-e?

Mert nem szeretnék büntiket kapni gyorshajtásért vagy bármiért...

2017. márc. 19. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!