Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik ez a segédmotor...

Hogyan működik ez a segédmotoros biztosítás?

Figyelt kérdés
A simson s50-re szeretnék biztosítást kötni ,bementem a k&h hoz és ott megmutattam az adásvételit ;de még kértek forgalmi engedélyt is(az pedig nincs)es 8500 valamennyi lett volna a biztosítás.Pedig akitol eddig kérdeztem azt mondták hogy olyan3000-4000 ft-ba kerül es csak adásvételi kell hozzá (persze azon rajta a szine alvázszám)

2017. márc. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt kötöttem 50-es robogóra, 3400.-. Én online kötöttem , alvázszám kell és a motor neve,színe, típusa,teljesítménye(kw).
2017. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Allianznál csináltatom mindig,idén is ott...

4200 forint volt (sok mindentől függ,katalizátoros ,ilyen olyan 4kw robogóra kb 4 ,van amire 8 körül).

Adásvételit se kértek,csak az adatait diktáltam be :) persze adtam a papírokat (gyári papírok)...

Online köss...20 perc és nincs cécó.

2017. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Segédmotorhoz forgalmi. Biztos valami értelmes nő lehetet ott az a biztosítónál.


Tőlem is kérték, kismotorhoz, elég volt megértetni velül, hogy erre nem kell forgalmi.

2017. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézésnél, ostoba nőket alkalmaznak. Okmányiroda, stb...

Ez Magyarország.

2017. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor inkább online kötöm meg
2017. márc. 14. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
online a K&h nál köttöm. A legegyszerűbb.
2017. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!