Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem járnak az emberek...

Miért nem járnak az emberek robogóval, mint más országokban?

Figyelt kérdés

Nyugat európában sokkal több robogóst látok mint itthon. Én is robogót használok autó helyet. A tesco parkolóba több száz autó és szinte csak én járok robogóval oda.

Senkinek nem jönne jól, ha 100km-enként kb 1500ft-ot spórolna a benzinen (havi 15-20eft), évi 40eft biztosítás helyet fizetne 4eft-ot? Nem kéne parkolót vadászni és még fizetni is? Városban előre gurolni a lámpáknál és nem 3ik-4ik alkalomra átmenni a zöld jelzésen stb...


2017. márc. 17. 09:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Azért járok autóval, hogy Te elôre tudj gurulni a lámpánál. Meg azért, mert jártam robogóval eleget a fos magyar utakon, és most már inkább vigyázok a hátamra, hogy ne b...sszam szét. A hátam meg picit fontosabb, mint a pénz.
2017. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem mernék pl ma robogóval menni(160km-t kell):

Az utak minősége, kamionok, rengeteg idióta, agresszív, figyelmetlen autós, meg az fix, ha borulok, akkor nekem annyi.

2017. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Jó lehet te a betegséged miatt nem használod. Mert külömben semmilyen robogó nem rázza szét a hátad :)

Közlekedem, versenyzem, és terep robogózom. Már észrevettem volna 15év alatt.

2017. márc. 17. 09:27
 4/30 A kérdező kommentje:

A szemből érkező előzgetők nem veszélyesebbek az autósokra?

Autóval sokkal többször voltam veszélyhelyzetben mások miatt mint robogóval vagy motorral.

2017. márc. 17. 09:30
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy neked nem rázza szét a hátad, nem érdekel. Te azt kédezted, miért nem robogózunk, én elmondtam. És az sem érdekel, hány éve robogózol. A 600asom kényelmesebb a városban, ahol szívem szerint 10-zel mennék, hogy ne bukdácsoljak a kátyúk tengerében.
2017. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Épp a Tesco (és társai) a rossz példa: ott pakolni kell, mert bevásárolni mész.

Munkába járni, ismerősökkel találkozni hétvégi délutánokon, ilyenekre jó, mert ott tényleg nem cuccolsz fel, hanem ki tudod használni az előnyeit.

Mondjuk én 125 köbcenti - 4 ütem - rendszám párti vagyok, mert nem csak a városon belül használom, a 60 meg nagyon kevés kint a pár km-nyi főútvonalra eső szakaszon.

2017. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 dirtboy ***** válasza:

És télen mivel mész?

Csak kell mellé egy kocsi is mikor szakad az eső,nagyon erős a szél vagy éppen nagyon hideg van vagy havas az út.

2017. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A robogó nem alkalmas az autó helyettesítésére, csak kiegészítésére. Városban tényleg jó dolog, én is gondolkodok rajta. De mondok valamit, akkor már miért nem kerékpár? Kicsit lassabb, de legalább mozogsz.
2017. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok elektromos kerékpárral megyek minden hova szóval nekem kényelmesebb mint beszállni a kocsiba. Gyorsabban haladok így is !
2017. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy menjetek el konyhaszekrényt venni robogóval, de legtöbb ember a telefonon,cigin, iratokon kivűl semmit nem hord magánál a kocsiban. Kb 10ből 7
2017. márc. 17. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!