Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval hihetetlen, bringáva...

Robogóval hihetetlen, bringával természetes?

Figyelt kérdés

Mentem már többször is 100 km feletti távokat robogóval és bringával is.

Amikor mesélem, hogy mentem 100km felett bringával teljesen természetesen fogadják az emberek.

De mikor ugyanezt mesélem, csak robogóval. Akkor nem akarnak hinni a füllüknek. - Mi van, jól vagy te? 100km robogóval? Te hülye vagy stb jelzőkkel, hitetlenkedéssel.


2017. márc. 11. 05:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Volt, hogy igazoltattak a rendőrök. Kérdezték hova megyek mondtam nekik xy városba (15km).

Az is kérdezte. -Micsoda??? robogóval? Jön kolégája kérdi mi az? Mondja neki a másik rendőr. -Képzeld robogóval akar xy (15km) városba menni. Az is elkezdet röhögni.

2017. márc. 11. 05:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen robogó..

Mert egy kis 50-es turmixgépről sírva szállnék le sajgó derékkal,zúgó fejjel,és mentális kapcsolatot teremtenék az égiekkel hogy túléltem.

Egy 125-ös nagytestűvel viszont nem para

2017. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Robogótól függ, hogy mekkora.
2017. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért ha meg kéne tenned 100 km-t, melyiket választanád bringa vagy robogó?
2017. márc. 11. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Biciklivel még csak 45 kilométer körül volt a legnagyobb táv, amit megtettem viszont Simson-nal már többször is volt 100km feletti utam. Egyik sem volt olyan rossz, mint mikor robogóval kellett mennem 20 kilométert. Az valami halál volt, végig az a vonyító hang, a végén csak azért nem dobtam bele az első kukába mert nem az enyém volt.

De ez az adott típustól is függ.

2017. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Áá, nem hiszem, nekem a 100 km-t tekerő biciklisektől esik le inkább az állam. Azért, mert az utóbbi években lusta dög lettem, és tudom hogy 5 km után is lihegek. Robogón dédnagyapám is elmenne bármennyit, nem nagy cucc.
2017. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha üzembiztos a robogó akkor simán lehet vele menni 100km-t

Nekem 60km volt a max de nagyon untam a vége felé.

2017. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Robogóval nyilván kényelmesebb, de a bicikli élvezetesebb.
2017. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!