Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű alkatrészeinek cseréje...

Futómű alkatrészeinek cseréje lehetséges házilag?

Figyelt kérdés

egy astra g-ről lenne szó amin cserélni kéne: toronycsapágy, toronyszilent, stab. rudat, trapézt, kormányösszekötő gömbcsuklót, és társait.

lehetséges ezt otthon felbakolt autóval?



2017. márc. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
minden lehetséges, megfelelő szerszámokkal.
2017. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd ha kész vagy vele vidd el futomuallitasra
2017. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, azt akarom mindenféleképp, hálisten van is f. állításra kuponom a csepeli kwikfitbe. csak most mikor voltam gumit cseréltetni mondták hogy felesleges mert ezt már nem lehet beállítani
2017. márc. 17. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezni, akkor nem biztos, hogy nekiállnék. Amúgy kell hozzá pár dolog, ami biztos nincs otthon: rugó összehúzó, lengéscsillapító kulcs, gömbfej kinyomó. Lehet, hogy melegíteni is kell a csavarokat, ha minden össze van rohadva. Én megcsináltatnám a szervizben.
2017. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell egy rugóösszehúzó meg egy gömbfej kinyomó (vagy kalapáccsal kiütöd) és néhány szokványos szerszám, aztán mehet a móka. Elég egyszerű szerkezet, kb 1 óra munka oldalanként.
2017. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá akkor bátran , de ha nem és semmi fogalmad nincs rolla hogy mi hogyan merre akkor ne nagyon probáld fölleg ha nincsenek megfelelő szerszámaid .

Kroszériásként és hozzá értőként én neki merek állni , de ugymond "amatőröknek" nem ajánlom akik nem értenek hozzá és/vagy nincs megfelelő szerszámaik hozzá

2017. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nos... a szereldmagadba elmentem, gömbfejek cserélve lettek, ill a lengőkar szilentek, egyszerűbb volt mint gondoltam, viszont a szegecselt talpas gömbfejjel rohadtsokan szívtam....
2017. máj. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!