Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Bálna" Mercedesben érdemes...

"Bálna" Mercedesben érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a batár nagy Mercik, kényelmesek, hangtalanok. 1-1.5 millióért láttam szép példányokat.
2017. márc. 17. 14:05
1 2
 1/19 anonim válasza:

igen, van egy ismim, ő el akarja adni..jó kis gép, jól gyorsul, belül is szép...de régi..pl. a felniknél elég gázos. Amúgy ezüst. 2,5 tonnás...valami SL ? azt hiszem.

Ha érdekel írj privit de most beteg egy hétig bizti nem érem el! Nekem is tetszik a kocsi /is/, automata váltó..faborítás, állítható ülések..

2017. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
..amúgy dízel! állítólag nem fogyaszt olyan sokat mint ahogy gondoltam.
2017. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

[link]


ilyen, csak ezüstszínűben..:) évjáratot nem tudok hirtelenjében.


1-2-3 -as voltam!

:D

2017. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mindig és mindenhol érdemes gondolkodni, nem csak bálna merciben.

Sajnos sokan beülnek a bálna mercibe és utána úgy érzik, hogy nem érdemes benne gondolkodni.

2017. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

En is sokat gondolkodtam a balnaba, de a regi A8 akba is.

Aztan mindig rajovok h ez mem veletlenul volt az akkori elit gazdagok kocsija...

2.5 tonnat mozgatni kell. Ne alltasd magad h nem iszik sokat!!! Tele vannak elektronikaval, vmi tuti mindig elromlik es arany áron lehet hozza minden. Jeep Cherokee-t is akartam.. De nem nem nem. Ez nem az atlag fizeteshez valo. Csabito a masfel millio de valoszinu h arra még ugyanennyit ra kell kolteni+ atirni ami a teljesitmeny miatt nem ket forint!!!!!!

2017. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

1-2-3 vagyok és egyetértek utolsóval igaza lehet!

És vedd hozzá hogy marha nehéz parkolni vele, nem egy elhanyagolható szempont, látom a barátomon is hogy küzd..

hiába az automata váltó.

Nézz egy kedves kis Fordot, véletlenül az is van eladó nekünk :)))) Ford Ká. Kicsivel kisebb, de nagyon jól gyorsul, viszont nehéz és drága az alkatrész hozzá az mondjuk igaz!

Tényleg attól függ mire kell az autó: városban akár egy kis Suzuki is megtenné, olcsó hozzá az alkatrész..

a párom gépeket visz benne azért kell a nagy..

2017. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor kilövöm a Bálnát. :)

De mindenképpen valami "minőségibb" hosszabb útra szánt kocsit nézek. Lehet, hogy egy Passat, vagy egy SuperB lesz a dologból.

2017. márc. 17. 15:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként most egy 2002-es 1.3-as Swiftem van, nagyon megbízható, de autópályán már igencsak "vonyít". Sajnos sokat kell autópályáznom.
2017. márc. 17. 15:18
 9/19 anonim válasza:
A VW jó, nekünk is az volt évekig!!!! Inkább ..! /első voltam/ ..
2017. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

"Nézz egy kedves kis Fordot, véletlenül az is van eladó nekünk :)))) Ford Ká."


Itt már dőltem a röhögéstől...



"Kicsivel kisebb, de nagyon jól gyorsul, viszont nehéz és drága az alkatrész hozzá az mondjuk igaz!"


Ezen meg egyenesen besírtam. :D "Kicsivel kisebb" - lol!!!

2017. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!