Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Bálna" Mercedesben érdemes...

"Bálna" Mercedesben érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a batár nagy Mercik, kényelmesek, hangtalanok. 1-1.5 millióért láttam szép példányokat.
2017. márc. 17. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bálna Merci nagyon jó befektetésnek. Meg az összes régebbi Merci. Úgy ível felfelé az áruk, hogy nemigaz. Ha nem csinálsz egyebet, csak megőrzöd a vételkori állapotát, 5 év múlva hatalmas nyereséggel továbbadhatod. De ha minden nap használod, akkor teljes csőd. Csak hobbinak, vagy második autónak jó.
2017. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A balna merci remek valasztas ha az oralis szex a hobbid.....mert hogy azzal xopni fogsz az garantalt.....de olyat mint egy torkos borz
2017. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 BiTOPro97 ***** válasza:

MB sajátossága, de itt öreg autóban pont dízel. Vétel árat megeszi még, de utána egy kellemes autó.

Tehát egy éven belül a vétel árat még ráköltöd, akkor egy használható jármű a te ár megjelölésed esetén.

2017. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Akkor kilövöm a Bálnát. :) "

a bálnavadászat illegális :D

2017. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BiTOPro97 ***** válasza:
Sok alkatrész cserére értettem. Bálna volt az utolsó MB amit egy élet hosszra gyártottak még. De a lengés futómű már a W124-ben sem volt ilyen. A W123-ban és 124-ben is bő tíz évet kibírnak ez egy bálnánál is lehetséges. ...
2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BiTOPro97 ***** válasza:
SuperB az király.
2017. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Igen, erdemes balna merciiben gondolkodni. Gondolkodni mindig erdemes. Jo ha az ember hasznalja az eszet!!!

En mas kocsikban is szoktam gondolkodni, de a munkahelyemen is, azert fizetnek.


Szerintem amugy ne lődd ki a balnat, mert vedett. Keves van mar a Dunaban beloluk. A Tiszábol pedig mar kihaltak.


Vegyel a cimboratol egy Ford Ka-t, az a Suzuki utan ugyanolyan elorelepes lenne mint a " balna".


De ha megis magy halra vagysz, akkor javaslom a Fővám téri vasarcsarnokot, ott van sok halárus!!!!

2017. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
"Ön dönt, iszik vagy vezet " :D /17/
2017. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolso azt a 17 est minek irtad oda?
2017. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!