Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera N16 1,5 benzin...

Nissan Almera N16 1,5 benzin megbizhatósága, fogyasztása?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?

2017. márc. 17. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7,5 volt az átlag sok Budapesttel.

A motorral nem volt gond,de nem kell erögépet várni.

2017. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A másik jelölt az Ignis, melyik megy jobban egyébként?
2017. márc. 24. 21:29
 3/11 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Ég és föld a két autó.


Kedvezőbb sokkal az Ignis-t fenntartani, de annyival is olcsóbb választás.

2017. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek?
2017. ápr. 3. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Ignis olyan szinten igénytelen, mint egy lovaskocsi. És papirból van. Inkább az Almera. Közlekedni megfelelő.
2017. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:
53%

Ignisnél Insigniát olvastam én is, az tényleg igénytelen.


Ignis egy nagyon purítán kis városi autó, bár én a 190 centimmel vezetni sem tudom, mert mindig minden útban van. Egy nagy előnye hogy olcsón fenntartható, és nagyon tartósak és igénytelenek a Suzuki motorok. Az Almérában már ugy ahogy elférek, de már egy félórás út már hosszú nekem. Visszont egy átlagos termetű embernek egy Nissan Almera ha egyben van, nagyon át kell nézni egy kényelmes compact autó, a kortárs opeleknél jobb, de már Golfoknál rosszabb. Visszont nincs kultusza ezért bontból mert azért volt belőle, meg lehet oldani ha sérült. Alkatrészt már több kell benne cserélni - már csak azért is mert sokkal több van benne, és mind kettő japán (EU védővámok, ha nem is kész autó szinten de azért lehet húzos egy komolyabb alkatrész csere). Ilyenkor jönn mindeki joggal, hogy egy G Astra egy jól karban tartott Isuzu dízelel mennyivel jobb vétel. Az érdekes hogy G Astra és a Almera közt nincs nagy különbség felhasználási szempontból.


Isignia amire én gondoltam, az már egy belépő prémium autó. Egyik évfolyamtársam megörökölte az apja első még facelift előtti darabját. De van hogy alkatrészre, de van hogy csak már üzemanyagra sincs pénze. Ennyit az off-olásból.


Az N16-os Almera már harmadik kéből, ha nem későbbiből kerül hozzád, még a eladó sem tudja mi baj lehet legközelebb. Mondjuk azért is adják el.


Almera már nem nyújtja azt sem, hogy ha karban van tartva, elvissz A pontból, B pontba és nem Opel vagy főleg után gyárott tömeg alkatrész, vagy a "ezerszer" több után gyárott Opel alkatrész kinálatból válogathatsz olcsón.


Házban egy öreg bácsi is eladta már, és nem sokkal fiatalabb német autóra váltott, a fent részletezett okoknál fogva.

2017. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BiTOPro97 ***** válasza:
*harmadik kézből*
2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

biotop:


Jó lenne dekódolni a mondanivalódat. Javarészt igazat mondasz, kivéve azzal, hogy az Insignia prémium kocsi. Ez ordas nagy baromság.

2017. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Belépő prémium, mint a Passatok voltak.


u.i.: Majd leírom akkor németül is. :)

2017. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Nissan Almera N16 felejtős (bontó érett), a Suzuki fapados de ezerszer jobb vétel. Vigyázz abból is van több alválkaozós céges szétthajtótt! De ott már a belsejét elég megnézni és kiderül, ha az volt.
2017. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!