Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most van 1 Ford Focus 1.6 TDCI-m de nem nagyon megyek tobbet napi 5-7 km nél azt se egyszerre. És ugye a dpf,kettostomegu nem nagyon szereti. És mondták hogy egyébb problémákat is okozni fog. Sokat gondolkodtam milyen autot vegyek. Annyira húz a szivem egy jo audi 1.9 TDI - PDTDI fele amibe nincs reszecskeszuro es kettostomegu. Bar zavar hogy megint ottvan a turbo mint hibalehetoseg meg a PD elemek.. de ha meg benzinest veszek aztmondjak annak is lehet baja es az is draga. + 9-11 litert fogyaszt míg a dízel 5-6 ot. Audi benzinen is gondolkodtam de mindenki szidja hogy audi benzin motort nem szabad megvenni. Ti mit ajánlanátok? Bármely autotipus lehet. Véleményetekre vagyok kíváncsi. Köszi előre is . (Telon irtam sorry ha nincs neha ekezet)

2017. márc. 20. 23:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
amúgy nem kell ám annyira azt gondolni hogy jujj most ennyire semmilyen autó kell. olyan autó kell ami normális kinézetre, a motorja elfogadható szóval nagyjából megbízható és ne egyen 9-10 litert.. ennyi a kritérium.
2017. márc. 21. 18:12
 22/30 A kérdező kommentje:
szóval az autót édesapám is használná és mivel ő külföldön dolgozik ezért adódhat oylan lehetőség is hogy ha az ő autóját szervizelik (audi a4 b7 2.0 tdi) akkor neki azzal kell mennie 1000km-t :/ és egy suzukival nem igazán indulna útnak. az a baj túl sok a kritérium.. valamit fel kell adnom.
2017. márc. 21. 18:13
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs kp-ban háromszázad, és 1,5-et ér a Ford, akkor nem 1,4 a keret. Ha veszel autót, azt át kell írni, olajat, vezérlést le kell cserélni, és 99%, hogy költeni kell még rá egy nem túl kis összeget. Ami jó eséllyel bírná a városi nyúzást, az egy Golf IV/Octavia/Leon/Toledo adagolós TDI 90 vagy 110 LE-vel. Ez kijön egy misiből, marad fél a többire. Ott leszel, hogy vettél egy öregebb autót a tied árából, ami viszont kevésbé kényes, de buktél fél misit. Kéttömegű amúgy ezekben is van általában, de annyira könnyen nem megy tönkre. Én megtartanám a Fordot, és időnként elmennék akkora távra, hogy regeneráljon.
2017. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
az alap cserés dolgok állva lesznek csak az átiratást és az autót kell az árból kihoznom. 1.5 - 100 az 1.4 azért annyi a keret . Rájöttem hogy kiesett a dízel. Benzines Audi , toyota esetleg? vagy hyundai i30?
2017. márc. 21. 20:16
 25/30 anonim ***** válasza:
1.6 Audi meg ezek nem jók.ilyen távon bevágja az általad említett litereket.Adagolós TDI-t vegyél... 110-esben van kettőstömegű,a 90-esben nincs,ha az olyan nagy probléma.2 közért között nem fog minden esetben cserés lenni... Lehetőleg nagyon finoman használva a kocsit és én azt mondanám hogy 5000-enként olajcsere... és 2-3 év múlva ez mehet bőven külföldre.Ha már ugye az 1000-es swift ugrott,valóban nem annak való az 1000 km,ha esetleg a családban éppen kell valakinek.
2017. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
és tudnál esetleg ajánlani iylen adagolós tdi-t? audinak nemtudom melyikek azok. amelyekre azt mondod megbízható.
2017. márc. 21. 22:01
 27/30 anonim ***** válasza:
hát hogy hogy melyik...? a 90LE-s az adagolós kettőstömegű nélkül...a 110-es szintén adagolós kettőstömegűvel.Az hogy Audi,VW vagy egyéb konszernt választod az már egyéni dolog...
2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
tudom csak mindig van szarakodás náluk is hogy eddig az évjáratig szabad venni mert más márkájú az adagoló..azt hittem van valami.
2017. márc. 21. 22:49
 29/30 anonim ***** válasza:

Robogó. Aminél lehet pakolni a taposóhoz és a sisaktartóba is. Akár rá egy doboz is hátra.


Pl: Vásárlásnál, lábhoz egy zsugor ásványvíz, arra rá egy nagyobb méretű szatyor. A sisaktartóba is belefér egy nagyobb szatyornyi cucc. + nekem még van egy 80 literes málhazsákom is.

2017. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

robogóval sem egyszerű családot cipelni...



kérdező...te szerinte már a PD-re gondolsz...ott van az hogy siemens a szar és a bosch-t kell venni. Én így tudom. Adagolósnál nincsenek ilyen dolgok,ott mindegyikkel jól lehet járni. 110-esről tudom hogy az AHF és ASV pl más turbókkal szerelték.

2017. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!