Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift hideg motornál...

Suzuki Swift hideg motornál alapjáraton villog az olajlámpa?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt érzékelem az autómba (Suzuki Swift 1.3 16V) hogy alapjáraton hidegen villog/világít néha az olajlámpa, mikor elindulok és olyan 2 ezer fölé megy a fordulat akkor elalszik, mitől lehet?

2017. márc. 23. 17:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy olajszintet ellenőriztem és van benne elég olaj a max és min között van a pálca
2017. márc. 23. 17:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elégtelen olajnyomásra tippelek. Ami lehet elkoszolódástól, pl az olajszűrőben, gyenge minőségű olajszűrőtől, vagy az olajszivattyú hibája kopása is lehet. Így látatlanban erre gondolok. Vid szakszerízbe, hogy rá mérjenek műszerrel az olajnyomásra, műszerrel pontosabb diagnózist lehet adni a hiba lehetséges okáról.
2017. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 'Check Engine' lámpa ki szokott villanni mellette?
2017. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a Check Engine nem villant még fel de mindenképpen elviszem szakszervízbe köszönöm a választ :)
2017. márc. 23. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Akár lambda szonda is lehet, esetleg olajgomba.
2017. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olajszivattyú vagy gomba. Hidegen kéne a legmagasabbnak lenni az olajnyomásnak. Ha kopott a motor, még akkor is.
2017. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felhívtam már a szervizt jövőhéten viszem is
2017. márc. 24. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Olajnyomásnak mi köze a lambda szondához meg a check engine lámpához???
2017. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!