Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bírságot kapunk?

Milyen bírságot kapunk?

Figyelt kérdés
Segédmotorral közlekedtünk 2-en és megállított a rendőr... kérte a jogosítványt stb... nem volt egyikünknek sem jogosítványa. A rendőr mondta hogy tesz egy feljelentést a barátomnak (aki vezette a motort)és elkérte tőle a szülei telefonszámát, tőlem nem(én hátul ültem). Azt mondta hogy lehet hogy lesz egy összeg amit ki kell fizetnie vagy csak figyelmeztetés. Kérdezte hogy van e személyink és lakcím kártyánk nekem volt (én hátul ültem ugye) és elkérte és a kollégája egy telefonon nézett valamit... utánna megkérdeztem hogy mind a ketten kapunk e bírságot és mondta hogy csak aki vezette a motort... akkor én bírságot nem kapok. De miért kérte el tőlem a személyit meg a lakcím kártyám? És valamit pötyögött a telefonba. Akkor én csak bekerültem a rendszerbe hogy meglettem állítva de csak utasként? Vagy én semmit sem kapok?

2017. márc. 26. 03:40
 1/2 Simson S51N ***** válasza:
100%

Szerintem nem kaptok semmit. Feljelentésnél nem a szülők telefonszámát kérik el. Jófej volt a rendőr. Tőled azért kért iratot mert lekérdeztek hogy nem szerepelsz e a bűnügyi nyilvántartásban.

Azt azért had tegyem hozzá, bár annak idején én is motoroztam jogsi nélkül, hogy ha elkapnak akkor egy jó nagy seggberúgás és egy pajesztépés azért kijárna. :D


Azért vigyázzatok más értékeire és magatokra!

Szép napot!

2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mostmár nem fogunk segédmotorral 2-en menni... :'D
2017. márc. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!