Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha segédmotorral 45km/h-val...

Ha segédmotorral 45km/h-val haladva megállít a rendőr, és nem fogadom el a helyszíni bírságot, akkor a feljelentés után mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért állítana meg 45-nél?

Amúgy hogy mért be, és mivel azonosított?

Nem tudom mi lehetett az indok, de a sebesség biztos nem. Valami mást követtél el.

Hagyd, jelentsen fel..érdekes lesz, mivel, és mennyire büntetnek

(szerintem nem jelent fel, csak rádijesztett)

Engem segédmotorral 80-nál állítottak meg, de úgy hogy jöttek utánam, én meg nem vettem észre..nézték, hogy milyen márka..megszidtak, aztán elengedtek..Tomos volt.

2016. jún. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, nem fog történni semmi, csak ha balga módon beismered a "gyorshajtást".
2016. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem állítottak meg, egy kérdés nem lehet "kamu".

Arra voltam kíváncsi, hogy mit tud velem kezdeni, ha nem ismerem be smkp-al a gyorshajtást. Ezek szerint (ahogy gondoltam) semmit.

Már nem vagyok fiatal, nálam nem érnek el semmit az ijesztgetésekkel.

2016. jún. 18. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A rendőrök több okból kifolyólag sem nagyon foglalkoznak ezzel a sebességhatárral.

Egyrészt azért, mert tudják, hogy ha valaki betartja az balesetveszélyes. Muszáj felvenni a forgalom ritmusát, különben mindenki leszorít.

Másrészt meg nehéz bizonyítani.

2016. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
helyszíni bírság lehet de milyen felvétel alapján bizonyítja ezt, ha nincs rendszám?
2016. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést.


Valóban haladni kell, de rengeteg rendszám nélküli, legalább 125ccm-es motor van az utakon. Úgy gondolom, hogy ennyire azért nem kellene rohanni.

2016. jún. 18. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre értettem hogy kamu, bocsi, hanem arra hogy ha a rendőr feljelentéssel fenyeget.
2016. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!