Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki megelőzött 90-es...

Ha valaki megelőzött 90-es utszakaszon 110-120al akkor feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
ez ugye most vicc? Honnan tudod, hogy mennyivel ment? Van a hétvégi sofőr aki feltartja az embereket mint te meg van aki dolgozik vagy siet. Ne vicceljünk már
2017. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Feljelentheted. Ha van hozzá hiteles műszered, amivel tudod igazolni, hogy ő valóban gyorsan hajtott. De mivel nincs, így marad az elégedetlenkedő totyogás.
2017. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze.. sajnos még bizonyíték se kell hozzá...
2017. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lenne ha a sok nyugger jelentgetné fel a sok "száguldozót" bizonyíték nélkül. Szemre meg lehet mondani h mennyivel ment és el is fogják hinni, a rendőrség meg azonnal keresni is fogja a tettest hogy jól megbüntesse egy alaptalan állításra. Nem is értem, gondolkozni is más szokott helyettetek? Azt értem hogy az idősek hülyék, de a fiatalok is ennyire?
2017. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anno ÁVH-nál biztos karriered lehetett volna... a gyorshajtóknál csak a spiclik rosszabbak.
2017. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy mire jó, ha feljelented? Elpereskedtek pár 100 ezerért? Komolyan vagy akkora suttyó hogy ennyi időt meg energiát megérjen neked egy 30 ezres csekk a faszinak?
2017. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed kérdező, de azért próbálj meg változtatni, történhetnek majd veled is még jó dolgok az életben.
2017. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus nyugger hozzáállás. Mindenbe belekötnek, de közbe direkt csinálják a feszültséget, hogy legyen konfliktus helyzet és jól el tudjanak veszekedni. Ha másnak van jó kocsija és kielőz akkor büntesség meg egyből, ha mésnak több van jelentsük fel biztos meg lehet valamire büntetni, tipikus magyar mentalitás.
2017. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülöük, hogy valakinek ez a legnagyobb problémája, hogy a forgalomba kielőzték... Most komolyan ki nem sz@rja el? Amióta vezetek párszór engem is kielőztek és én is kielőztem párszor másokat akár dupla záróvonalon ha b@lf@s zko dtak előttem... Más örülne ha csak ennyi gondja lenne, hogy leelőzték
2017. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!