Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megrázott a gyújtás kábel....

Megrázott a gyújtás kábel. Talán rossz a kábel?

Figyelt kérdés

Alacsony fordulaton, gázadásra megtorpan egy másodpercre. Magasabb fordulatszámon meg néha erőtlen. Alapjáraton ha gázt adok, megakad majd felpörög ugyan úgy mint amikor a zöld lámpánál elindulva egyet ránt (megtorpan).


Gondoltam a gyújtással lehet gond vagy a karburátorral. A karburátort most újíttattam fel az alapjárattal nincs is gond (eddig azzal is volt). Le akartam ellenőrizni nem-e valamelyik kábel rossz, lehúztam balszélsőt és elkezdett rázni, szerintem ez nem normális. Lehet hogy ezért van a megtorpanás is? A többi kábelt nem próbáltam (nem esett jól amikor megrázott)


Fiat Tipo 1,4 1991 karburátoros 159.A2 motorkód



2017. márc. 31. 22:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
mindegy hétfőn vissza viszem a szerelőhöz és meg mondom neki, hogy valamit nem jól csináltak, hátha "garanciálisan" megcsinálják
2017. ápr. 1. 23:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a video tipikus karbi tünet, nem gyújtás.

A kábelproblémánál inkább dadog ahogy kihagy a henger, de felpörög, ez meg ahogy gázt ad, fuldoklik, mert vagy nem kap elég anyagot, vagy fals levegőt kap, és amikor elengedi, akkor pörög fel hirtelen rövid időre.

Szerintem is mutasd meg nekik.

2017. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!