Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A légkondi miért nem lett még...

A légkondi miért nem lett még kötelező felszereltsége egy autónak?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból tudom,hogy nagyon nehéz nélküle.

Az én autómban volt, amikor elromlott,nem fújt hideget,pedig drága autó volt (Audi).

Szakadt rólam a víz.Nem tudom, ki hogy van vele, de én utálom, ha 90 km/h-nál azt a zúgást, huzatot, ami a lehúzott ablak miatt keletkezik.


A nagy meleg csökkenti a sofőr reakcióképességét,nehezebben tud koncentrálni.

Továbbá, büdös izzadt is lesz, elég igénytelenül tud kinézni.


Szerintem a manuális légkondit simán kötelezővé kellene tenni.



2017. ápr. 3. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell a légkondi, de vannak emberek, akik megvannak nélküle, sőt, ha van az autóban, akkor sem használják.
2017. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

" vannak emberek, akik megvannak nélküle, sőt, ha van az autóban, akkor sem használják."


Igen, vannak "érdekes" emberek, akik olyan összeesküvéselméletekről olvastak és elhiszik,hogy a légkondi maga a sátán, rákot kelt, öregít,reumát okoz....stb

2017. ápr. 3. 13:52
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
mert kényelmi extra és sokan nem használják (nem tudom hogy nem izzadnak). Én se tudok nélküle meglenni nagy melegben.
2017. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Szerinted. Nekem meg van légkondim, de nem használom.


Nem tudom még gyártanak-e légkondi nélkül autót, de lényegtelen is. Hadd ne a Te igényeid határozzák meg a jogszabályokst, kínálatot.


___

Szerintem nagyon rossz íze van az ecetes chipsnek, be kellene tiltani, úgy sem szeretem.

2017. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
És vannak emberek akik még most is bekapcsolják a fűtést a kocsiban.... nem vicc :)
2017. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Gyártanak még légkondi nélküli autót. És igen, reggelente jól jön még a fűtés, igaz automata légkondim van, ha kell fűt vagy hűt.
2017. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kényelmi funkció.
2017. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, vannak "érdekes" emberek,"


Kerdező te pont az vagy......

2017. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Légkondi, de főleg elektromos ablak nélkül vígan ellennék.
2017. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

90km/h-nél még hagyján, de 130-nál órátok keresztül már simán halláskárosodást is okozhat a szélzaj. Arról nem is beszélve, hogy ha nem akarsz megsüketülni és felhúzod az ablakot, akkor az utastér szempontjából mindegy hogy mész vagy állsz a tűző napon, 60 fok fölé simán felforrósodik.


Nekem is automata díigit klímám van, de nem az fűt. Ha kikapcsolom a klímakompresszort, ugyan úgy van fűtésem.


Ez olyan dolog, hogy télen rossz fagyoskodni, ezért tegyük kötelezővé a fűtést. Aki nem akarja használni, annak ez egy újabb felesleges adó.

2017. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!