Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor csere után feljelenthetnek?

Motor csere után feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Szóval. 3 hónapja cseréltem egy mz-t cross motorra. Én vittem el neki 250 km ről. Írtunk adásvételit is. Kért még 15 ezer pótlást rá de megbeszéltük, hogy majd utalom. Csak még nem jutottam el odáig hogy elutaljam. Azt irta ha nem utalom át feljelent. Nos ez valóban lehetséges? Foglalkoznának ezzel a kis üggyel a rendőrök vagy kiröhögnék őt ezér? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 6. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenthet. Most ne haragudj, de 3 hónap alatt nem jutott havi 5.000 Ft? Nem sül le a bőr a képedről???
2017. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt most nem vitatnam miért nem jutott jó. Maradjunk annyiba, hogy még nem tudtam összeszedni. Papíron viszont nincs, hogy tartozok neki 15 ezerrel. Ki fogom fizetni nem az a gond hogy nem akarom, csak nem aksr még egy hetet várni.
2017. ápr. 6. 11:19
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
Drága Istenem :'D
2017. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha papíron nincs meg sehol akkor semmit nem tud csinálni. Így járt.
2017. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar csak azt nem tudom minek neked motor ha megfésülködni sincs pénzed.........
2017. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lesz nekem pénzem most irtam le hogy ha nem láttad volna jövőhéttől megyek dolgozni nem vitatom miert kerültem abba a helyzetbe amiből most mászok ki. De akkor mikor megbeszéltük és megtörtént ez az egész még nem tudtam, hogy így fogok járni. Köszönöm az eddigi válaszokat
2017. ápr. 6. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Fel jelenthet. Ha elég okos akkor még papírja is lesz róla.
2017. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy link alak vagy, mondjuk ki bátran. Persze a link alakoknak mindig van arra jó indokuk (kifogás) amiért nem tartják be azt amit ígértek. Nyilván ha nem tudja bizonyítani hogy tartozol neki akkor nem fog feljelenteni, de azért erre ne játsszál.
2017. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírom. Jó tudom, hogy így ezt lehet feltételezni de én amit ígérek be tartom. Ha feljelent se tudom kifizetni most azt a pénzt majd csak jövőhéten.
2017. ápr. 6. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Jogi értelemben véve a szóbeli megállapodás is szerződésnek minősül - és ha az ellenfeled nem hülye, még tanúja is lesz rá.


Lehet, hogy csak jövőhéten tudod kifizetni akkor is, ha feljelent (vagy azután, vagy azután, az ilyen link gerinctelen alakoknál sosem lehet tudni, hány hét még a jövőhét), viszont amíg majd a bíróságra járkálsz, elgondolkodhatsz, megéri-e átverni másokat rongyos tizenötezerért. Mert igen, ez átverés.


Egyébként mit szólnál, ja ha elmennél dolgozni és a fizetésedet is mindeg majd csak a jövőhéten kapnád, a jövő héten, a jövő héten? Nem lenne baj, ugye?

2017. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!