Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor csere után feljelenthetnek?

Motor csere után feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Szóval. 3 hónapja cseréltem egy mz-t cross motorra. Én vittem el neki 250 km ről. Írtunk adásvételit is. Kért még 15 ezer pótlást rá de megbeszéltük, hogy majd utalom. Csak még nem jutottam el odáig hogy elutaljam. Azt irta ha nem utalom át feljelent. Nos ez valóban lehetséges? Foglalkoznának ezzel a kis üggyel a rendőrök vagy kiröhögnék őt ezér? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 6. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"de én amit ígérek be tartom"

Aha.....latjuk....

3 honap alatt szaros 15 ezret nem tudtal megadni......

Es kar is mentegetőznod mert akarmi az indok ez akkor is sunyi féreg gerinctelen dolog!

Meg egyebkent abban is biztos vagyok,hogy a masik felet sem igazabol az a hugyos 15ezer forint zavarja,hanem az elv!Meg a sunyulás!

2017. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 veterán vas ***** válasza:

Hmmmm.

Vannak olyan típusú emberek, akik nem szaladnak rögtön a hatósághoz.


...aztán egy sötét utcasarkon váratlanul letépik a füledet majd jószívűen a kezedbe adják, hogy viheted visszavarratni. Talán búcsúzóul még az adásvételi másodpéldányát is letolják a torkodon.


Különben, nem a rongyos 15-ről van szó, hanem az elvről, az emberi tartásról.

/ha ismered ezt a kifejezést/ :(

2017. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!