Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők véleményére vagyok kíváncs...

Nők véleményére vagyok kíváncsi! Személyautóból szeretitek a kombit? Tudom sok nő a cuki fehér apró kocsit szereti. De kombi?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapból hibás úgy közelíteni a kérdéshez, hogy másoknak mi a véleménye.

Jobb esetben mindenki tudja, hogy milyen autó felel meg az igényeinek, és, ha megteheti olyanba ül...

A nők többsége nem "cuki" autót vezet, náluk is fontos a praktikusság: beférjenek a gyerekek, csomagok, biztonság, stb.

Nézz körül, meg fogsz lepődni, sok nő vezet kombit, családi egyterűt, stb.

2017. ápr. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első autóm kombi volt. Utáltam. Mert olyan nagy volt, és nehéz volt nekem vele közlekedni.

Nem vagyok oda a cuki apró kocsikért sem, csak ne legyen otromba mint egy kombi.. Jelenleg freelander land roverem van ami nem cuki apró, de ezt szeretem. A férjem autóját is szeretem, neki Volvo autója van.

2017. ápr. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első autóm egy kombi volt, ha azzal megtanulsz bárhova beparkolni, utána a legnehezebb helyzetekkel is elboldogulsz egy átlagos sedannal. :D


Amire figyelni kell, hogy ne egy alulméretezett motorral szereltet vegyetek, mert elveszti a kombi a lényegét.

2017. ápr. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan mint egy halottas kocsi.
2017. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is kombink van. Először féltem tőle, mert hatalmas, mára megszerettem.
2017. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Párom mindenáron kombit akart mikor megvettük a vectrat. Percig nem bántam mert szép is tágas, nincs okom panaszra.

Hülyeség, hogy minden nő kis cuki fehér autót akar, max a "csajoK" meg ezek.

Egy nő a jövőbe tekint és aztis nézi hova fogja rakni oviba menet a 4 gyereket :)

2017. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akombi, nem is értem, hogy tudnak pénzt kiadni emberek egy sedan-ért.

Ha már egyszer autó, akkor tudjam már használni másra is mint csak közlekedésre.

2017. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő erre a BMW X5/X6, Audi Q7, stb kategóriára bukik.
2017. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők 99%-a a fullos bmw-t szereti, lehetőleg nem használtan. Jobb, ha komoly kapcsolatra nem magyar nőt választunk, mert sok a beképzelt, tanulatlan qurva közöttük. Normálisat szinte nem is találni, vagy már rég elkeltek. Ám a magyar férfiakat sem kell félteni, a legtöbbje "fehér Győzike" akar lenni és munka nélkül milliókat szeretne keresni. Nálunk nagyon eltorzultak az értékrendek.
2017. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!